Останні події
Майже 80% українців переконані, що на сьогоднішній день рівень корупції або зберігся на минулому рівні, або підвищився. Таку статистику обговорював народний депутат України, член групи «УДАР», яка входить до Парламентської фракції, Геннадій Ткачук в ефірі телепроекту «Позиція».

Щороку 1 червня в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч члени молодіжного крила ПП "УДАР" Віталія Кличка у Вінниці та Вінницькій області, яке очолює Ткачук Сергій Геннадійович, вирішили приєднатися до святкування та провели низку заходів у місті Вінниці та Вінницькому районі.

Про реальні кроки подолання корупції та рівень толерантності до цього явища в суспільстві, розповів голова молодіжного крила вінницької обласної політичної партії «УДАР» Сергій Ткачук, в ефірі телепрограми «Політклуб» на телеканалі ВІТА.
28 Травня 2015 +Коментар | подобається

У ці дні ми вшановуємо величний подвиг українського народу в Другій світовій війні, людські втрати в якій становлять від 8 до 10 мільйонів наших співвітчизників.

Сьогодні, 8 травня, Україна переходить на загальносвітову традицію окремо святкувати День перемоги над нацизмом і шанувати пам'ять жертв Другої світової війни.

25 квітня, в Україні пройшла Всесвітня ініціатива «Дерева Миру». До акції, яка об'єднала 50 країн, приєдналися і вінничани. За умовами акції потрібно було посадити дерево, сфотографуватися зі своїм Деревом Миру та завантажити фото на сайт, де розміщена інтерактивна карта світу. Згодом можна буде побачити фото дерев, висаджених з думками про Мир з різних країн світу.
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 8 травня, Україна разом із країнами Європи вперше відзначає День пам'яті та примирення і вшановує загиблих у Другій світовій війні та тих, хто боровся зі зброєю в руках на фронті і в тилу, працюючи на спільну перемогу.  А завтра, 9 травня, ми будемо святкувати 70-річчя Перемоги над нацизмом.

Як відомо, практично всі європейські лідери відмовилися від запрошення на парад на честь 70-річчя Перемоги. Прибути до Москви на святкування 9 травня погодилися глава КНР Сі Цзіньпін, а також президенти Індії, ПАР, Монголії, В'єтнаму, керівники КНДР і Куби.

В розвинутих країнах профспілки несуть надзвичайно важливу роль. Вони є своєрідним координатором балансу між працедавцем та найманими працівниками. Вони намагаються відстоювати права і капіталу, і працівників. Свого часу докладалось чималих зусиль для дискредитації цього руху, але нові часи диктують нові значення цих організацій.   

Днями з’явилася заява ПАТ «Вінницягаз», про те, що ця фірма не гарантує безперебійного постачання, через зменшення споживання газу.
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт перебуваючи у Вінниці назвав ключовими для України реформу з децентралізації влади і конституційну реформу.
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна може вступити в НАТО. Це відбудеться тільки за згоди українського народу. Так Президент Петро Порошенко анонсував проведення референдуму про вступ України до НАТО. Про це він сказав в інтерв'ю французькому телеканалу iTele.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Міністерство внутрішніх справ виділить охорону колишньому народному депутату від Партії регіонів Олені Бондаренко в зв'язку з отриманням нею погроз на свою адресу.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

На минулому парламентському тижні народні депутати України займалися не тільки з'ясуванням стосунків в середині коаліції, а й приймали важливі документи щодо визнання Росії країни-агресором.
27 Квітеня 2015 +Коментар | подобається