Останні події
Верховна Рада прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо трансферного ціноутворення)"
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна відзначає чергову річницю Чорнобильської трагедії, яка увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа в світі.  
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про Заяву Верховної Ради України "Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків".
23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Росія з великою ймовірністю відмовиться від транзиту газу через Україну після 2019 року, а чинний транзитний контракт продовжуватися не буде. Про це народний депутат України Геннадій Ткачук розповів в ефірі програми «Трибуна» на телеканалі ВДТ.
20 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

  На парламентських слуханнях щодо можливості запровадження безвізового режиму з країнами Євросоюзу прозвучала інформація про те, що ніби то ЄС боїться масової міграції біженців і сепаратистів з України.
17 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

 Хочу привітати  своїх друзів і колег з Вінницької громадської організації «Гармонія» з важливою подією і досягненням в житті цієї організації.
17 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який регулює деякі питання соціального захисту громадян. Закон № 259-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації та соціального захисту громадян, які підлягають звільненню з військової служби під час особливого періоду або у зв'язку з оголошенням демобілізації" був ухвалений Верховною Радою 18 березня.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В Україні має пройти очищення судової системи, лакмусовим папірцем має стати покарання тих суддів, які судили учасників Майдану.Про це повідомив народний депутат, член фракції «Блоку Петра Порошенка» і групи «УДАР», вінничанин Геннадій ТкачукВ Україні має пройти очищення судової системи, лакмусовим папірцем має стати покарання тих суддів, які судили учасників Майдану.Про це повідомив народний депутат, член фракції «Блоку Петра Порошенка» і групи «УДАР», вінничанин Геннадій Ткачук  
9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Вперше в історії України на офіційних заходах з нагоди річниці закінчення Другої світової війни будуть використовувати не російську, а європейську символіку - зображення червоного маку. 
8 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Шановний Сергію Геннадійовичу! Від усіх партійців прийміть сердечні привітання з Днем народження! Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам  здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Зараз Україна не сама в цей нелегкий час.  20 квітня розпочнуться довготривалі спільні навчання 290 десантників 173 бригади армії США та 900 бійців бойових підрозділів Національної Гвардії.
3 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності», який сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищить якість надання волонтерської допомоги. Новий закон по суті, легалізує волонтерство, як суспільно-корисну діяльність і сферу підвищеної уваги суспільства до гострих проблем сьогодення.
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В Україні 71% людей вважають, що реформи здійснюються вкрай не результативно. А це говорить про те, що уряд має змінити свою політику. Про це заявив народний депутат України Геннадій Ткачук в ефірі телепрограми «Політрада» на каналі ВДТ.
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Геннадій Ткачук розповів, чому на його думку «пробуксовує» люстрація.В Україні оголошено про люстрацію суддів. Навіть народні депутати прийняли закон «Про відновлення довіри до судової системи».
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається