Останні події
Народний депутат, Геннадій Ткачук 12 серпня 2014 року вніс на розгляд парламенту постанови про відсторонення мера Харкова Геннадія Кернеса з посади та з пропозицією перевиборів міськради.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Вже під час першого раунду переговорів було досягнуто принципових домовленостей про схему оплати. Рішення по «літньому пакету» потребує щоквартального затвердження. Планується, що РФ постачатиме в Україну газ без стягнення експортного мита, однак РФ не бере на себе юридичне зобов'язання відмовитися від мита, а лише розглядатиме таку можливість перед початком кожного кварталу.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Голова громадської організації "Рада Вінниччини" Людмила Станіславенко розповіла про свою волонтерську діяльність, про те, як залишатися жінкою навіть у політиці, а також поділилася секретами успіху.    
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Верховна Рада на минулому тижні прийняла низку вирішальних законів. Один з них Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів і медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій».  
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Українській розвідці дозволили проникати в міжнародні групи та організації, які діють проти України.      
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Вже 14 країн ратифікували асоціацію України з ЄС. А 16 березня сталася дуже важлива подія. Європейський Союз і Україна узгодили оновлений Порядок денний асоціації в рамках проведеного засідання Ради асоціації Україна - ЄС. Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Днями, 21 березня, голова жіночого департаменту Вінницької обласної організації та голова ГО «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко завітала з гостинцями до переселенців з Донецької області, яких на сьогоднішній день прихистили у жмеринському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  
23 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 20 березня, Вінницька обласна організація політичної партії «Удар» взяла участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави і вшанувала пам'ять загиблих українських воїнів з нагоди 71-ї річниці визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні.
20 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Останнім часом тема виконання Мінських угод і домовленостей стала дуже актуально. Україна відводить війська згідно домовленостей, робить все, що там прописано. В тому числі, й модернізує законодавство. А особи з терористичних організацій, на кшталт Захарченка, ще й виставляють нам свої умови. Взяті ж на себе зобов’язання не виконують.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В офісі Вінницької обласної організації партії УДАР 12 березня відбулася зустріч заступника голови центрального виконавчого комітету політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олексія Рябікіна та народного депутата України Геннадія Ткачука з головами районних парторганізацій.  
13 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Швеції Стефан Льовен під час зустрічі в Києві обговорили питання введення в Україну миротворчої місії під мандатом Організації Об’єднаних Націй.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Венеціанська комісія хоче призупинення люстрації в Україні та делікатності щодо суддів. Венеціанська комісія, визнаний експерт із демократичних прав, досить обережна в оцінках процесів, що наразі відбуваються в Україні. З комісії лунають заклики до більшої делікатності у справах суддів і поваги до презумпції невинуватості.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Сьoгодні, 9 березня, вся світова громадськість відзначає 201-у річницю від дня народження українського поета і письменника Тараса Шевченка.
9 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Віталій Кличко: Дорогі українки! Прийміть найщиріші поздоровлення з Міжнародним жіночим днем!
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається