Останні події

\"УДАР\" по ямах.

Біля пошкодженої ділянки дороги напис – \"Покращення вже сьогодні\". Тисячі автомобілістів бачать це щодня, але чи не кожний задається питанням: що це – спроба привернути увагу влади до проблем з асфальтовим покриттям вітчизняних доріг, передвиборча політична акція, або звичайне хуліганство. Проте хуліганство – масштабне. На всю область.

 

Відповідь шукати недалеко – це загальноукраїнська акція \"УДАРу\" Віталія Кличка\", метою якої є привернення уваги українців до катастрофічного стану доріг в державі, незважаючи на те, що у середньому на будівництво твердого покриття у нас витрачається майже утричі більше ніж, наприклад, у США.

Політична агітація? Швидше за все – так. Але агітація агітації – різниця. Можна завішати придорожні дерева плямистими стрічечками, які місяцями після виборів \"прикрашатимуть\" навколишні пейзажі. Або накидати листівок, які невдячні виборці топтатимуть на дорозі. А можна – справді нагадати громадськості про нагальні проблеми, вирішення яких влада, за невідомими мотивами, уникатиме. Хоча скільки було гарних фраз про те, що з початком підготовки до \"Євро-2012\" \"розбудовуватиметься інфраструктура України\", \"будуватимуться дороги\", \"приводитимуться у належний стан придорожні території\". Відповідно і кошти на це виділялися...

 Усього цього, як бачимо, зроблено не було. 

\"Маємо, нарешті, зрозуміти, – зазначає голова Вінницької обласної організації \"УДАРу\" Віталія Кличка\" Ігор Ткачук, – що усі кошти, які нібито спрямовуються на ремонт та обслуговування доріг – це наші гроші, надходження від платників податків. А тому ми, українці, маємо повне право контролювати їхній розподіл. З огляду на те, скільки витрачається бюджетних грошей на вітчизняні дороги – вони мають бути золотими. І якщо це не так – то маємо піднімати цю проблему та наголошувати на її вирішенні\".

\"Насправді, зазначена акція переслідує і конкретне практичне завдання – попередження водіїв про небезпеку на дорозі, – переконаний член Політради \"УДАРу\" Геннадій Ткачук. – \"УДАР\" власними зусиллями виконує те, що мають робити відповідні служби – помічати небезпечні аварійні ділянки дороги для уникнення аварійних ситуацій. Дороги, зокрема, і транспортна інфраструктура держави, взагалі, – це лакмусовий папірець того, як проводяться реформи у країні. Зі зруйнованими дорогами, з нехтуванням елементарними правилами безпеки для автомобілів, з розкраданням коштів, виділених на транспортні шляхи, жодні красиві слова про \"покращення життя вже сьогодні\" так і залишаться банальними деклараціями\".

  15 Червня 2012 +Коментар | подобається