Останні події

У вінницькому \"Ударі\" жаліються на шпигунів

В СБУ відмовили у порушенні кримінальної справи за фактом незаконного прослуховування, мотивуючи це тим, що Ford Tourneo Connect належить вінницькій філії «Укрчастотнагляду» і є мобільною станцією радіоконтролю. А в цьому районі часто з\'являється через «планові роботи з технічного радіоконтролю».

- Зазвичай перехожі цікавляться, оскільки в них викликає інтерес антенно-фідерна система, що знаходиться на даху автомобіля. Можливо, саме тому можуть виникати підозри, ніби це спеціальний автомобіль для прослуховування ефіру, - зазначено в постанові СБУ про відмову в порушенні кримінальної справи.

У міліції ж відповіли, що такого автомобіля начиненого спецтехнікою за міліцейською базою даних не існує.

- З даного приводу було проведено наступні дії: по автоматизованій інформаційно-пошуковій системі встановлено належність автомобіля марки «Форд-Коннект», д. н. з. АВ 2993, з’ясовано підстави знаходження автомобіля у вказаному Вами місці, що викликає у Вас підозру про можливість ведення з нього відеоспостереження та прослуховування, встановлено відсутність у ньому засобів для здійснення звукозапису та відеоспостереження… - відповів заступник начальника вінницького райвідділу міліції.

- Ми розуміємо, що використовуються будь-які методи конкурентної боротьби, в тому числі і методи незаконного збору інформації, - каже голова обласної організації партії УДАР Ігор Ткачук. - Виходить, що влада дозволила політичним конкурентам безкарно шпигувати за нами.

Втім, не виключено, що усі заяви \"Удару\" є лише частиною передвиборчої піар-кампанії

  27 Вересня 2012 +Коментар | подобається