Останні події

Закон про наклеп - жах, медреформа - дурість!

Нардеп та кандидат в народні депутати від партії УДАР Ірина Геращенко у Вінниці сказала, що хоча й ПР дає задній хід стосовно закону про наклеп, але вона готує поправки до закону на друге читання.

 

- Люди, які готували цей безглуздий закон, і які хочуть його зняти з розгляду, навіть процедури не знають. Тому я готую 10 поправок до закону. Вони фактично знімуть відповідальність за наклеп, - говорить Ірина.

 

Про так званий \"пілотний проект медреформи\" Ірина Геращенко сказала, що мешканцям Вінниччини, киянам, донеччанам і дніпропетровцям не повезло.

 

- Нинішня влада поставила під удар вінничан та мешканців інших \"експерементальних\" територій. Чомусь влада любить експерементувати над нами, - сказала Ірина Геращенко. - І зараз, коли йдеться про якісь реформи від влади, усілякі \"покращення\" то всі знають, що в результаті це перетвориться на хабарництво, побори і погіршення життя.

 

Кандидат у народні депутати від УДАРу по округу №11 Людмила Станіславенко сказала, що вона збирає підписи проти медреформи:

 

- Медреформа віддаляє людину від лікаря. Нещодовно у Вінницькому районі був такий випадок: онук викликав \"швидку\" бабусі, якій 75 років. У \"швидкій\" сказали, що не приймають викликів від тих, кому за 65 років. Тому ми й збираємо підписи за скасування медреформи. 

Ірина Геращенко підтримала Людмилу Станіславенко і вони домовилися, що у ВР подадуть закон про відміну медреформи спільно від УДАРу.

  1 Жовтня 2012 +Коментар | подобається