Останні події

Людмилу Станіславенко підтримала Геращенко, а завтра на площі в підтримку виступить Віталій Кличко

Людмила Станіславенко — це єдиний кандидат від партії «УДАР Віталія Кличка». Як стверджують політичні аналітики, сьогодні у Станіславенко найбільші шанси отримати максимальну підтримку вінничан по 11 виборчому округу (Вінниця і частина Вінницького району). Поряд зі стрімко зростаючим рейтингом лідера, всесвітньо відомого Віталія Кличка, вінничани готові віддати перевагу цьому молодому політику.

Вінничани голосують за чесність

Справа в тому, що Станіславенко — абсолютно чистий і чесний політик, не заплямувала себе корупцією, брудними справами, розкраданням бюджетних коштів, і яка, будучи у Верховній Раді, буде відстоювати інтереси вінничан.

Чому?

З попередніх наших публікацій читачі добре знайомі з цією жінкою. 36-річна Людмила Станіславенко — голова жіночого департаменту обласної організації партії «УДАР». Мати двох дітей. Син Віталій навчається на другому курсі Вінницького м’ясо-молочного технікуму на юридичному факультеті. У цьому році здав екстерном програму 11 класу в школі і вступив до Київського університету імені Шевченка на філософський факультет за спеціальністю «політологія». Донька Маргарита вчиться в четвертому класі першої школи, вивчає англійську мову, займається в художній школі і постійно отримує визнання на різних виставках і вернісажах.

— Я самодостатня людина, як і мій лідер Віталій Кличко. Ніякої особистої вигоди у Верховній Раді не шукаю, — говорить Людмила. — Допомагаю людям через благодійний фонд «Перлина Надії». Найгірше, що може бути для мене — це коли звертається хтось за допомогою, а я не можу допомогти. Щиро хочу, щоб у мене була можливість більше допомагати.

Гречка і гроші: не вірте популістам

Кілька днів тому у Вінницю приїжджала відомий український політик, депутат Верховної Ради, шостий номер у списку партії «УДАР» Ірина Геращенко.

Ірина висловилася на підтримку Людмили Станіславенко як єдиного кандидата від партії «УДАР», оцінила ініціативу Станіславенко по збору підписів за скасування руйнівної для вінничан медичної реформи і гостро висловилася з приводу брудних політичних ігор на мажоритарних округах, з яких депутатами наполовину буде заповнений майбутній парламент.

Так ось — на думку Геращенко, в нинішніх умовах вибори на мажоритарних округах — це змагання гречки і грошей. Причому, діюча влада, через газети і телебачення намагається переконати виборців, що кандидати-мажоритарники змагаються чесно, і що до влади ці люди не мають жодного стосунку.

— Але відомий підсумок — ці «самовисуванці», що переможуть, стануть «тушками» і будуть голосувати так, як їм вкажуть зверху, з Партії регіонів, — говорить Ірина Геращенко. — Люди, не вірте популістам, які були при владі, а зараз ідуть самовисуванцями. Вони пограбували народ, коли були при владі, на колосальні гроші, а зараз рвуться у владу, щоб продовжувати грабувати, щоб відразу ж, прийшовши до Верховної Ради, продатися, стати «тушкою» і голосувати за вигідні групі олігархів закони. Зараз ці кандидати намагаються маніпулювати свідомістю людей, роздаючи їм «гречку», запрошуючи дорогих естрадних виконавців на концерти, і безсовісно продовжують брехати про свої нібито досягнення, про свою «турботу» про людей.

Про так званий «пілотний проект медреформи» Ірина Геращенко сказала, що мешканцям Вінниччини, киянам, донеччанам і дніпропетровцям не пощастило.

— Нинішня влада поставила під удар вінничан та мешканців інших «експериментальних» територій. Чомусь влада любить експериментувати над нами, — сказала Ірина Геращенко. — І зараз, коли йдеться про якісь реформи від влади, усілякі «покращення», то всі знають, що в результаті — це перетвориться на хабарництво, побори і погіршення життя.

Кандидат у народні депутати від «УДАРу» Людмила Станіславенко повідомила, що вона збирає підписи проти медреформи:

— Медреформа віддаляє людину від лікаря. Нещодавно у Вінницькому районі був такий випадок: онук викликав швидку бабусі, якій 75 років. У швидкій сказали, що не приймають викликів від тих, кому за 65 років. Тому ми й збираємо підписи за скасування медреформи.

Ірина Геращенко підтримала Людмилу Станіславенко і вони домовилися, що у Верховну Раду подадуть закон про відміну медреформи спільно від УДАРу.

Головна подія — приїзд Кличка

А тепер найважливіше і найголовніше. Головною політичною подією для Вінниці та вінничан вважають приїзд у наше місто Віталія Кличка. Цей всесвітньо відомий політик з бездоганною репутацією виступить перед вінничанами у четвер, 4 жовтня, на площі Стуса (перед «Книжкою») о 18.00.

Варто нагадати, що рейтинг очолюваної ним партії тільки за рік зріс з геометричною прогресією — з 3% до нинішніх 17% по Україні, і продовжує впевнено зростати. Українські політологи все частіше називають прізвище Кличка як найбільш реального кандидата на пост Президента України на виборах через два з половиною роки. Це свідчить про те, що в нашій країні, з її розчарованими співвітчизниками з\'явилася впевненість у майбутньому. У Верховну Раду Кличко веде за собою перевірених, чесних людей, які зарекомендували себе хорошими справами. Звичайно ж, в їх числі — Людмила Станіславенко! Обов\'язково приходьте на зустріч з Віталієм Кличком!

 

Програма приїзду Віталія Кличка у Вінницю

Перед виступом лідера партії «УДАР» Віталія Кличка, який запланований на 18.00, вінничани зможуть:

— о 17.00 побачити фільм про братів Кличків

— о 17.30 насолодитися шоу барабанів Steel Beat і виступом гурту «Антитіла»

  3 Жовтня 2012 +Коментар | подобається