Останні події

Вчора у Вінниці перебував Валентин Наливайченко

Валентин Наливайченко зустрівся з громадськими діячами, юристами, представниками малого і середнього бізнесу у конфоренц-залі готелю \"Поділля\".
Там він представив кандидата до ВР від \"УДАРу\" по округу №11 Людмилу Станіславенко.
А головною темою зустрічі було обговорення програми люстрації корупційної влади, яку впроваджує партія \"УДАР\".
- За вересень-жовтень \"УДАР\" зібрав понад три з половиною звернення від громадян та громадських організацій про факти корупції на Україні. Ми плануємо на основі цих звернень розпочати активну боротьбу з корупцією у всіх гілках влади, - сказав Валентин Наливайченко. 
На запитання: як \"УДАР\" планує вести боротьбу з корупцією на Вінниччині, Валентин Наливайченко відповів:
- Ось біля мене живий приклад роботи \"УДАРу\". Людмила Станіславенко розпочала активний збір підписів проти так званої медичної реформи на Вінниччині. Саме ця реформа, у тому вигляді і з тією ідеологією, як її проводить влада, і є одним із найбільш цинічних корупційних проявів. Я знаю, що Людмила Станіславенко та наші \"УДАРівці\" вже зібрали понад 10 тисяч підписів вінничан проти медреформи. І ми справу її припинення доведемо до логічного завершення, щоб всі винні у її впровадженні відповіли за свої дії.
Валентин Наливайченко розповів про основні принципи діяльності антикорупційного агенства.
- Там будуть громадські діячі, журналісти, юристи. Всі вони обиратимуться спільнотами і прийматимуть присягу у парламенті та звітуватимуть про роботу перед більшісттю в ВР, - сказав Валентин Наливайченко.
У Вінниці Наливайченко зустрівся також з викладачами університетів, істориками, працівниками архівів. На зустрічі мова йшла також про те, як керуючи СБУ розчекречував архіви спецслужб.
- Тоді мало хто вірив у те, що це можливо. Але ми це зробили і надали всю інформацію науковцям, громадським організаціям.

  12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається