Останні події

Віталій Кличко: Нашим «УДАРівцям» довіряють люди

- Наші партійці, - говорить лідер «УДАРУ», - це люди, які відповідають ключовим критеріям, які не хочуть чекати, які борються, які є фахівцями своєї справи, і в яких є довіра виборців. В кожному окрузі є ті, кого знають, кому довіряють, і я впевнений, що депутати від нашої політичної сили отримають достатню кількість голосів для того, щоб представляти інтереси громадян і також мешканців Вінниці.

    

    Подивитися на політика мали змогу всі охочі, хто 4 жовтня прийшов на площу імені Василя Стуса біля «Книжки» у обласному центрі. А перед цим перед цим Віталій Кличко відвідав міста Хмільник, Жмеринку і Могилів-Подільський. Там його зустрічали багатотисячні мітинги мешканців цих населених пунктів. 

 

    Крім того лідер «УДАРу» Віталій Кличко відвідав музей грошей у Вінницькому торгово-економічному інституті. І це не випадково, адже нині питання грошей і економіки загалом є одними з найважливіших в нашій державі, котрі потребують якнайшвидшого вирішення.

    - В рядах нашої партії є люди, які є фахівцями з економічних питань, - сказав політик, - це експерти, котрі розробляють окрему економічну програму, знають, які кроки ми повинні зробити, щоб економіку відновити. 

 

    Під час візиту до вищого навчального закладу викладачі провели для Віталія Кличка невелику екскурсію по музею грошей. 

    - Зараз я дуже радий бути тут, в музеї, - зізнався політик. - Дуже цікаво подивитись експонати. Я колись і сам колекціонував грошові знаки, під час своїх  подорожей світом. 

    А на підтвердження своїх слів пообіцяв передати власну колекцію до музею, коли наступного разу відвідає Вінницю.

    - На сьогоднішній день, - переконаний Кличко, - гривня є таким же символом державності, як прапор, як гімн, як мова. І дуже важливо, щоб ця одиниця була стабільна й давала можливість упевнено дивитися в завтрашній день кожному українцю. А це залежить від економіки України. І в цьому напрямку партія «УДАР» розробляє певні кроки, які треба зробити для того, щоб відновити економічний стан держави. 

    Та все ж найважливіша річ з якою треба боротися, на думку політика, це корупція.

    - «УДАР» розпочав кампанію з люстрації корупціонерів при владі. Ми зробимо так, щоб усі, за ким тягнеться хвіст корупційний зловживань залишили владу, - впевнений Віталій Кличко. 

    На площі ім.. Василя Стуса у Вінниці лідер «УДАРу» запитав у кандидатів у нардепи по одномандатних округах:

- Хочу щоб ви дали чітку відповідь своїм землякам: для чого ви йдете у парламент? Чи не зрадите ви довіру виборців, чи не зрадите ви «УДАРу»?

         За всіх своїх колег-однопартійців відповіла кандидат по округу №11 Людмила Станіславенко.

- Ми йдемо у Верховну Раду не за депутатською недоторканістю, не за кріслом у парламенті. Ми йдемо на вибори від «УДАРу» щоб кардинально змінити ситуацію в Україні, щоб повернути людям надію на краще життя та дати новий шанс для зміни в державі, - сказала Людмила Станіславенко. 

    Прокоментував Кличко й інформацію, яка нещодавно з’явилася в засобах масової інформації, стосовно домовленості партії «УДАР» з лідерами об’єднаної опозиції про підтримку єдиних спільних кандидатів по мажоритарних округах.

    - Ми впевнені, - повідомив лідер УДАРу, - що для того, аби отримати кращий результат, щоб здобути більшість у парламенті, нам потрібно виграти якомога більше депутатів. У цьому напрямку необхідно висунути тих кандидатів, які мають найбільшу підтримку виборців. Це означає: один округ – один кандидат від опозиції. Зараз я ще не готовий говорити про конкретні кроки, але на сьогоднішній день ми спілкуємось, обговорюємо дане питання, і впевнений, що найближчим часом  зможемо оголосити результати переговорів.

 

    - Наші партійці, - стверджує Віталій Кличко, - це люди, які відповідають ключовим критеріям, які не хочуть чекати, які борються, які є фахівцями своєї справи, і в яких є довіра виборців. В кожному окрузі є ті, кого знають, кому довіряють, і я впевнений, що депутати від нашої політичної сили отримають достатню кількість голосів для того, щоб представляти інтереси громадян і також мешканців Вінниці і області.

  10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається