Останні події

Народний депутат Геннадій Ткачук розповів про те, як УДАР виконує передвиборчу програму

- Зареєстрований пакет законопроектів, якими встановлюються загальні умови нарахування пенсій для президента, депутатів і вищих чиновників, - повідомив Геннадій Ткачук, виступаючи перед журналістами у Вінниці. - Ми також пропонуємо скасувати численні депутатські пільги - від надання квартири до довічного утримання.


Геннадій Ткачук акцентував увагу журналістів на тому, що фракція партії УДАР пропонує зменшити податковий тиск на українських підприємців.


- Зокрема, зменшити в два рази єдиний соціальний внесок і спростити процедури його оплати - щоб вивести з тіні в першу чергу малий і середній бізнес.


Геннадій Ткачук уточнив, що на сьогоднішній день підписи представників нашої фракції стоять під 118 законопроектами і постановами Верховної Ради.


- Також ми ділом довели, що всі підозри нібито про нашу співпрацю з владою, виявилися чорним піаром, - додав Геннадій Ткачук.


Народний депутат Геннадій Ткачук розповів про те, як його фракція бореться з беззаконням, що зараз твориться у Верховній Раді.


- Ми прийшли у Верховну Раду, щоб виконати свою програму і добитися змін в країні. Партія регіонів і комуністи намагаються зробити те, що і в парламенті минулого скликання. Вони хочуть і надалі набирати необхідну кількість голосів шляхом «гри на піаніно».


Геннадій Ткачук розповів про заяву партії УДАР, яка хоче «саджати» депутатів-«кнопкодавів».


Фракція УДАР має намір добиватися введення кримінальної відповідальності для нардепів за голосування чужими картками.


- Якщо практика голосування чужими картками в Раді не припиниться, опозиція також повинна буде висловити політичну недовіру спікеру, - говорить Геннадій Ткачук.


Народний депутат підкреслив, що питання про притягнення до відповідальності ставилося ще в листопаді.


- Тоді була прийнята спільна заява трьох політичних опозиційних сил, де погодили першочергові питання для внесення у Верховну Раду. І один з них - це кримінальна відповідальність за неособисте голосування, - сказав Геннадій Ткачук.


Геннадій Ткачук також повідомив, що паралельно депутати від УДАРу звернуться до Конституційного Суду України для визнання неособистого голосування не конституційним.


- З розмов з нашими колегами з інших фракцій і позафракційними депутатами ми розуміємо, що багато наших ініціатив мають шанс бути прийнятими, - резюмував Геннадій Ткачук.

 

- Але для цього повинна бути припинена практика «гри на піаніно». Тому що повинні прийматися ті рішення, які підтримує більшість депутатів і, зокрема, опозиція. А не ті, ухвалення яких вимагають у владних коридорах. Тому важливо, щоб голосування було особистісним.

 

  17 Січня 2013 +Коментар | подобається