Останні події

Держпрограма від Азарова - черговий прожект

- Чергова програма від Азарова – це, як і раніше, – фікція, прожект, - вважає народний депутат від партії «УДАР» Геннадій Ткачук.

На його думку, знайти таку величезну суму для реалізації вказаної Програми є завданням нездійсненним взагалі. 

 - Таку програму легше задекларувати, ніж виконати. Коштів забракне, навіть якщо направити на програму всі доходи державного бюджету, - заявляє Геннадій Ткачук.

 За його словами, ця програма є не так спробою проведення реформ та якісного оновлення, як намаганням тримати країну і далі в режимі обіцянок до президентських виборів.

 - Протягом останніх років ми були свідками появи багатьох програм і проектів, які на практиці не привели до очікуваних реформ, загалом їх близько 400, - каже Геннадій Ткачук. – Жодна з них не була доведена до завершення, то фінансів намає, то ресурсу, то політичної волі, то просто прийняли через обіцянки перед виборами.  Уряду Азарова хочеться побажати не плодити нових програм, а хоча б раз відзвітувати за ті, які були затверджені раніше. Українці так і не почули звіту щодо реалізації розрекламованої Програми економічних реформ.  

 Партія «УДАР» вимагає від Азарова звіту за 3 роки роботи. Зокрема, оприлюднити результати Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

 Геннадій Ткачук також вважає, що представлена урядом Азарова Держпрограма має чітке регіональне «спрямування». Оскільки у багатьох її пунктах передбачено спрямування коштів на інфраструктурні проекти у Донецькій області та в південно-східних регіонах України.

  28 Березеня 2013 +Коментар | подобається