Останні події

У Вінниці «Батьки проти медичної реформи»

В листі Людмила Станіславенко розповіла Миколі Азарову про загрозу закриття лікарень в районах Вінницької області. Про те, що люди змушені долати десятки й сотні кілометрів, аби їм надали медичну допомогу.  

 

- За півроку я не почула жодного позитивного коментаря з приводу розпочатої владою медичної реформи, - розповідає Станіславенко. – За цей час ми зустрілися з сотнями лікарів та пацієнтів. І хочемо долучити цю інформацію, щоб допомогти урядовій комісії зробити об’єктивні висновки. 

 

Громадською організацією «Батьки проти медичної реформи» було зібрано більше 30 тисяч підписів вінничан за відміну найгіршої в світі медичної системи – англійської, яку запровадили на Вінниччині. 

 

- Чому наші можновладці обрали цю систему, не зрозуміло, - говорить Станіславенко. - Адже їх сім`ї лікуються в Ізраїлі та Німеччині – там, де кількарівнева страхова медицина. Я спілкувалася з людьми, які живуть у Лондоні по 15 років. Самі англійці кажуть: «Чому ви мовчите, куди ви йдете? Моя добра знайома поховала 34-річного чоловіка через несвоєчасне діагностування серйозного захворювання. Коли вона зверталася до сімейного лікаря, їй відповідали – пийте парацетамол». 

 

Приводом для створення урядової комісії прем’єром став нещодавній сюжет на каналі ІСTV (http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1472095) про закриття уланівської лікарні, після чого Микола Азаров заявив, що відправить на Вінничччину урядову комісію, аби розібратися з наслідками медичної реформи.

  29 Березеня 2013 +Коментар | подобається