Останні події

Вінничани продовжують боротися за легені міста

13 квітня, небайдужі вінничани прийшли, щоб показати свою позицію. Не проігнорували цей захід і представники від політичних сил. Однак вінничан підтримали лише представники опозиційних партій.

-          Ми  підтримуємо вінничан у захисті Лісопарку, до нашого офісу приходили люди і скаржилися, що планують вирубати ліс, - розповідає голова обласної організації партії «Удар» Ігор Ткачук, - нам ініціативна група із захисту Лісопарку принесла більше 400 підписів, і ще стільки вони планують зібрати.

На акції були і старі і малі. Молодь кричала «Руки геть від Лісопарку», а старше покоління уважно слухало політичних ораторів. Однак незважаючи ні на що, вінничани готові йти до кінця.

-          Я тут живу через дорогу і захищатиму цей ліс до останнього, тому що це вам не 7 дерев вирубати, а цілих 7 гектарів, - каже вінничанин Анатолій, - а то вирубають, побудують ту клініку, і кругом залізну огорожу поставлять і ніде не можна буде навіть прогулятися.

Жителі міста вже вкотре наголошують на тому, що після вирубки дерев, екологічна ситуація не покращиться.

-          Я був на всіх акціях із захисту Лісопарку і, якщо елементарно подивитися через гугл-мапс, то можна побачити, що цей ліс є єдиними зеленими насадженнями міста, - каже вінничанин Владислав.

Голова молодіжної організації „СЛАВІС-Вінниця” Сергій Мар’янчук зачитав резолюцію, яка в подальшому допоможе вирішити питання забудови з юридичної точки зору. Його вінничани активно підтримали оплесками. Представники ж політичних сил пообіцяли надалі підтримувати жителів міста у боротьбі за ліс.

-          Ми вже готуємо депутатські звернення до Гройсмана, Мовчана та в прокуратуру, оскільки наразі немає ще юридичного вирішення долі Лісопарку – це питання ще висить в повітрі, - каже Ігор Ткачук, - адже влада вирішила будувати нову клініку, у той час як в державі немає грошей на зарплату, на ремонт інших лікарень та на ліки. Кажуть, що вже виділили гроші на це будівництво, але це брехня – їх вже найімовірніше вкрали.

Політики закликали всіх небайдужих вінничан зібратися під районною радою 14 травня, де о 10 годині планують провести ще одну акцію на захист Лісопарку. Цього дня районна рада планує прийняти рішення стосовно виділення території під будівництво клініки.

-          Я радий, що  ви проявили мудрість і прийшли сюди. Ми маємо об’єднатися, щоб вирішити питання Лісопарку, - каже народний депутат від партії «Удар» Геннадій Ткачук, - влада хоче тишком-нишком робити свою справу, а ви змусили владу замислитися. Ми повинні довести справу до кінця і прийти 14 травня до районної ради, щоб показати свою позицію і не дати збудувати цю лікарню.

Були на акції і козаки, які усіх бажаючих учасників нагодували справжнім козацьким кулішем. 

  15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається