Останні події

Безробіття зростає, умови для бізнесу погіршуються…

Станом на 1 квітня тих, хто офіційно не мають роботу, налічили 571 000.  Отже, бачимо яскраві наслідки недолугої  економічної політики нинішньої влади, в результаті якої відбувається згортання бізнесу та скорочуються обсяги інвестицій.

Люди масово втрачають роботу через те, що все більше підприємства відмовляється працювати в умовах, де контролюючі органи виконують репресивні функції, а корумповані суди покривають рейдерство та інші протиправні дії.

Нинішня влада не спромоглася провести жодної ефективної реформи, яка б сприяла реальному, а не славнозвісному «покращенню» умов для ведення бізнесу. Навпаки - весь час ми спостерігаємо зовсім іншу картину – адміністративний та податковий тиск на бізнес посилюються. Зрозуміло, що в таких умовах кількість робочих місць буде і надалі скорочуватись, оскільки  бізнес відчуває для себе тільки загрози в урядових ініціативах. Влада змушує підприємців йти у «тінь».

Свій вихід із ситуації пропонує партія УДАР, що зареєструвала ряд  законопроектів, спрямованих на подолання корупції на всіх рівнях. Впроваджені в життя ініціативи стануть головною передумовою для зростання економіки, покращення інвестиційного клімату в країні та, звісно, збільшення кількості робочих місць.

  18 Квітеня 2013 +Коментар | подобається