Останні події

За ілюзію “стабільності” уже завтра українці заплатять у тридорога

 

Так, загальне сальдо інтервенцій Нацбанку на підтримку гривні з початку цього року становило більше одного мільярда доларів, або майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Але на цьому тлі НБУ звітує про поповнення валютних резервів на суму близько півмільярда доларів  та поліпшення платіжного балансу в першому кварталі до 1,8 мілярдів доларів.

Це відбувається в умовах погіршення ведення бізнесу в країні, у результаті чого не лише припиняє діяльність український бізнес, але й не надходять реальні інвестиції із-закордону. Після приходу до влади Януковича спостерігається чітка тенденція — щороку дедалі менше “іноземних інвестицій” надходить  із розвинених західних країн.

Тим часом Нацагенція з інвестицій, замість сприяння залученню іноземних коштів до країни, а відтак і надходжень до Державного бюджету, навпаки - є дірявою кишенею, через яку наближені до чиновників структури розкрадають гроші із дефіцитного бюджету.

Стабільність і, найважливіше, динамічний розвиток, як у валютно-фінансовій сфері, так і в економіці, не можливі за нинішнього корупційного режиму, який не дає розвиватися бізнесу та відлякує іноземних інвесторів.

Натомість потрібна для утримання влади ілюзія дорого обійдеться українцям уже завтра. І від того, як швидко буде усунена діюча влада і на зміну їй прийдуть відповідальні політики, залежатиме ціна, яку повинні будуть сплатити наші громадяни.

 

 

  24 Травня 2013 +Коментар | подобається