Останні події

«Реформи» нинішньої влади лише «закручують гайки» українському бізнесу.

 Спостерігається і падіння реального ВВП. В першому  кварталі рівень внутрішнього валового продукту України знизився на 1,2 %, а значить, замість гальмування - темпи спаду прискорилися.

Нинішній розвиток економіки не дає підстав очікувати значного зростання ВВП і за підсумками 2014 року.

Згідно даних Державної служби статистики, за звітний квартал іноземні інвестори вклали в українську економіку трохи більше мільярда доларів, але одночасно вилучили  понад півтора мільярди.

В першому півріччі нинішнього року іноземні інвестори вклали в українську економіку на 23% менше коштів, ніж в минулому році. При цьому капітальні (довгострокові) інвестиції зменшились на 15%.

Останнім часом інвестори, експерти та високі закордонні представники публічно заявляють про погіршення бізнес-клімату в Україні. За словами посла Франції, дії, які влада застосовує щодо великих іноземних компаній, не можуть сприяти залученню іноземного капіталу.

Наслідком «реформ» правлячої партії є лише «закручування гайок» діючому бізнесу. Так, запровадження нового податку на капітальні інвестиції на фоні їх стрімкого падіння – це свідоме шкідництво з боку нинішньої влади.

Уряд має нарешті зупинити процеси, які можуть ще гірше відобразитися на інвестиційному іміджі країни, і приступити до реальних дій з реанімації нашої економіки. 

 

  25 Жовтня 2013 +Коментар | подобається