Останні події

На мітингу у Вінниці вимагали саморозпуску Верховної Ради

 

Учасники мітингу скандували «У відставку!» і вимагали перезавантаження влади. У своїх виступах промовці відзначали, що саморозпуск Верховної Ради і призначення дострокових виборів народних депутатів було однією з вимог Майдану, отже, парламент зобов'язаний саморозпуститися, щоб у країні відбулися зміни на краще. Мітінгувальники закликали народних депутатів не боятися розпуску і знайти в собі мужність згодитися на перевибори. У виступах звучали гасла «Верховну раду - у відставку», «Вимагаємо повної люстрації влади», «Негайно включити в порядок денний ВР постанову про саморозпуск».

 Ведучий мітингу голова молодіжного крила Вінницької обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Ткачук зауважив, що нинішній склад парламенту уже давно не відображає вимог суспільства - свідченням цього є і настрої  громадян, і результати президентських виборів, які показали вкрай низьку підтримку таких парламентських політсил, як ПР і КПУ. «Саморозпуск Верховної Ради - це вимога часу і вимога українського народу» - зазначив він, - «Цей парламент абсолютно не відповідає вимогам виборців і ситуації в країні, тому депутати повинні зробити відповідальний вчинок і саморозпуститися. Таким чином, ми отримаємо новий легітимний парламент, який буде заново будувати країну і забезпечувати проведення реформ».

 Учасники мітингу погодилися з тим, що в  критичній ситуації, що склалася в Україні, потрібен новий законодавчий орган, який має отримати від суспільства мандат довіри для здійснення необхідних реформ та зміцнення національної безпеки держави. Нинішній склад парламенту на це не здатний, а перевибори допоможуть провести люстрацію політиків, які працюють проти інтересів країни. Мітингарі були такожвпевненіщо кожен депутат має відчувати контроль з боку народу.

  2 Липня 2014 +Коментар | подобається