Останні події

Допомога Військовослужбовцям від Вінницького УДАру

Днями Народний депутат України Геннадій Ткачук та лідер Вінницького осередку обласної організації партії УДАР Ігор Ткачук завітали з благодійним візитом до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. Політики узгодили потреби закладу з його керівництвом та передали необхідне медичне обладнання, яке допоможе пораненим захисникам України скоріше стати на ноги.

Нардеп Геннадій Ткачук розповідає, що дізнавшись про кількість поранених у шпиталі він разом з партією УДАР не міг залишитись осторонь людської біди та вирішив спільними зусиллями допомогти госпіталю вилікувати поранених молодих хлопців.

-          Я вважаю, що кожна порядна людина, кожен патріот, зобов’язаний допомагати нашим збройним силам аби долучитись до встановлення миру на землі, - говорить депутат. - Я пишаюся вінничанами тому, що ми бачив, як активно вони збирали харчі, медикаменти та гроші на обладнання.

Також Геннадій Ткачук наголосив, що вірить в перемогу над ворогом. За його словами Україна буде єдина, а на нашій землі буде спокій і мир.

-          Велике захоплення викликає медичний персонал. Ці святі люди незважаючи на брак необхідного обладнання творять справжні дива. Медичну галузь потрібно фінансувати краще. Найближчими днями я намагатимусь зробити все можливе, щоб у вінницькому Онкодиспансері з’явилося нове сучасне обладнання.

В свою чергу лідер вінницького осередку обласної організації партії УДАР Ігор Ткачук говорить, що гроші для медичного обладнання було збирати не важко, адже однопартійці з області охоче відгукнулися.

-          Все що відбувається сьогодні наша спільна біда, яка стосується кожного, - стверджує політик. - Всі кому ми розповідали про ініціативу придбати для поранених хлопців обладнання щиро долучалися та більше того виявляли бажання й на далі не залишатись осторонь потреб госпіталю. Я впевнений, що це щирий поклик душі та серця, а це в черговий раз підтверджує прагнення вінничан жити в незалежній країні. На сьогодні ми наладили зв'язок з керівництвом шпиталю яке інформуватиме нас про подальші потреби закладу.

Сергій Петрук начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону зазначив, що милосердя завжди було притаманне українській нації.

 -          Масштаби пориву патріотичності вінничан та українців в цілому, який ми спостерігаємо останніми днями просто вражає. Я дуже вдячний цим людям, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо вибудувати  стежку до миру.

 

 

  22 Липня 2014 +Коментар | подобається