Останні події

Нинішній склад парламенту уже давно не відображає суспільних настроїв

Депутати місцевих рад партії «УДАР» звернулися до керівників політичних фракцій Верховної Ради та до голови парламенту Олександра Турчинова стосовно пришвидшення прийняття рішення щодо дострокового припинення повноважень ВРУ.

«Розпуск Верховної Ради є вимогою всього українського народу. Нинішній парламент не здатен ефективно працювати в існуючих умовах майже військового часу і забезпечити безпеку держави. Люди хочуть обрати таку Верховну Раду, якій вони будуть довіряти, а не зневажати її» - вважає депутат Вінницької міської ради Ігор Ткачук.

«Разом з парламентськими багато виборців пропонують провести і місцеві вибори, аби здійснити повне перезавантаження влади – люди пам’ятають, що саме цього вимагав Майдан», - пише у своєму зверненні депутат Вінницької міської ради Олег Легеза.

«Перевибори допоможуть провести люстрацію політиків та політичних сил, які недостатньо ефективно працювали на інтереси країни в минулому або й відверто працювали проти неї, зокрема йдеться про саботаж необхідних законів для проведення АТО», - висловив свою думку депутат Вінницької районної ради Микола Мосін.

 

«Депутати повинні призначити дострокові вибори до парламенту. Таке політичне рішення стане поштовхом для того, аби був ухвалений новий закон про вибори та активізувалася робота над змінами до Конституції», - наголосив у своєму зверненні депутат Вінницької районної ради Сергій Ткачук.

  22 Липня 2014 +Коментар | подобається