Останні події

Розпуск Верховної Ради – одна з головних вимог Майдану

 У Вінницькій обласній організації партії «УДАР» прокоментували позицію щодо розпуску парламенту та щодо майбутнього розвитку політичної ситуації в Україні.

 Дострокові парламентські вибори - це фактор стабілізації у майбутньому і запорука відсутності в майбутньому парламенті 5-ї колони, яка сьогодні відверто лобіює інтереси агресора - Російської Федерації. Про це заявили у Вінницькій обласній організації партії «УДАР».

 «Вихід «УДАРу» з коаліції - це початок процесу, який дозволить президенту призначити дострокові парламентські  вибори. Ми розпочали цей процес, нас підтримала фракція «Свободи», частина позафракційних і депутатів фракції «Батьківщина». На сьогодні зрозуміло, що коаліції у парламенті офіційно немає. Фактично вона не працювала з квітня місяця. Розпуск коаліції забезпечить виконання однієї з основних вимог Майдану - політичної люстраціі. Єдиний спосіб для цієї люстрації - це дострокові  вибори. Це - фактор стабілізації у майбутньому, це - відсутність в майбутньому парламенті «п’ятої колони», яка сьогодні відверто лобіює інтереси агресора Російської Федерації», - прокоментував розпуск коаліції голова Вінницької обласної організації партії «УДАР» Ігор Ткачук.

Ігор Ткачук висловився про закиди, що лунають з уст політиків про ніби то поспішність розпуску коаліції.

«Якщо б депутати не ухвалили цього рішення, то і через три тижні, і через три місяці знайшлися б ще сто причин, чому не треба було порушувати питання про розпуск  парламенту. «УДАР» в першу чергу взяв на себе відповідальність за те, щоб сьогодні оголосити підстави для розпуску парламенту. Це наша принципова позиція партії», - заявив Ігор Ткачук.

 

 

  25 Липня 2014 +Коментар | подобається