Останні події

Геннадій Ткачук: Санкції Заходу для Росії – все одно, що «мертвому припарки»

Санкції Заходу стосовно Росії не дають бажаного ефекту, оскільки Росія на них не реагує. Про це заявив народний депутат України від партії «УДАР» Геннадій Ткачук в ефірі програми «Година Че» на «Еспресо TV».

За словами депутата, дані санкції – все одно, що «мертвому припарки». На думку Геннадія Ткачука, Захід не розуміє в повній мірі , що Росія становить загрозу не лише України, а й для світу. Тому і санкції їхні виступають переважно в ролі попереджувальних заходів, які на ділі не дають реального результату.

Також нардеп висловився і стосовно позиції Росії під час «Мінських домовленостей».

-  Досить тішити себе ілюзіями, що Росія  буде дотримувати слова, - зауважив Геннадій Ткачук. – Її обіцянки не варті навіть того паперу, на якому вони були підписані.

Серед питань, які також були розглянуті в ефірі програми «Година Че» - і проведення виборів на Сході України.

Як вважає Геннадій Ткачук, на тих територіях, які контролює українська армія ( а це 13 виборчих округів) вибори проводити безумовно варто. Причому, як наголошує депутат, місцеві мешканці повинні дуже відповідально поставитися до свого вибору, адже від того, кого вони оберуть залежить подальше функціонування регіону.

-  Вже підраховано, що для відновлення інфраструктури зруйнованих під час обстрілів територій, потрібно близько 18 мільярдів гривень, - зауважив Геннадій Ткачук.

Тому, на думку депутата, під час виборів місцеве населення повинно підтримати нормальних політиків, які здатні впоратися з відновленням нормального життя в регіоні.

  15 Вересня 2014 +Коментар | подобається