Останні події

Геннадій Ткачук про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей

Стосовно нещодавно прийнятого Верховною Радою України Закону про особливий статус для окремих районів Донецької та Луганської областей, а також про амністію учасників проросійських акцій розгорнулася полеміка в ефірі програми «Сьогодні про головне» на каналі ТВі.

Як відомо, ще до внесення у парламент даний документ викликав неабияку кількість нарікань і суперечок.

За словами народного депутата України від партії «УДАР» Геннадія Ткачука, сьогодні йде передвиборча кампанія, і кожен намагається витягти з цього якісь дивіденди. Тому цілком зрозуміло, що одні голосують, інші не голосують, треті – взагалі критикують.

Як зазначив Геннадій Ткачук, даний закон  надає районам, які знаходять контролем бойовиків, можливість існування місцевого самоврядування. У цих районах, на 13 округах, які знаходяться під контролем української армії,  7 грудня повинні відбутися вибори.

Також держава бере на себе зобов’язання відбудувати постраждалі під час військової окупації регіони.

Як зауважив Геннадій Ткачук, за підрахунками, на відновлення Донбасу потрібно 12 мільярдів гривень. З метою відбудови даного регіону створено спеціальну Державну національну агенцію. Причому участь у відновленні інфраструктури Донецької та Луганської областей братиме не лише держава, а й заможні люди, які мають бажання допомогти.

Стосовно питання подальшого захисту держави від російської агресії, Геннадій Ткачук відмітив, що Україні вкрай потрібна допомога у переозброєнні армії.

-  Безумовно, наші люди, зокрема добровольці,  мають запал та бажання захищати країну. Але я проти того, щоб, кидаючись лише з автоматами під «гради» та «буки», вони гинули там, - заявив він.

За словами Геннадія Ткачука, він проти загальної мобілізації, оскільки насамперед на захист держави мають стати люди в погонах, які присягали на вірність Україні.

 

 

  18 Вересня 2014 +Коментар | подобається