Останні події

Вінницькі волонтери нагодують українських військових смачним борщем з сушених овочів

У Вінниці стартувала «овочева» акція, метою якої є допомога бійцям, що воюють на Сході України. 

Солдатам на лінії фронту дуже бракує смачного українського борщу! Тому, наслідуючи приклад дніпропетровських волонтерок, подібну акцію вирішили започаткувати і у Вінниці.

Учасники групи «Вінницька кулінарна сотня» збирають овочі – картоплю, моркву, капусту, буряк, сушать їх. Потім ці сушені овочі буде відправлено бійцям, аби вони мали змогу приготувати та поїсти гарячого борщу.

Як розповідає координатор акції у Вінниці Анна Вальчук, ідея долучитись до допомоги українським військовим саме таким способом – виникла після  перегляду ролика на телеканалі 1+1.

- Дуже сподобалася ідея дніпропетровських колег сушити овочі та відправляти їх нашим бійцям. Ми поспілкувалися з ними і вирішили проводити цю акцію і у Вінниці, адже у нашому місті поки ще ніхто не займався подібною справою, - каже Анна Вальчук.

За її словами, перша зустріч вінницьких активістів пройшла минулого вівторка, 28 жовтня. Координатор благодійного фонду «Без кордонів» Олена Павлова надала приміщення, де могли зібратися небайдужі люди. Тоді прийшло лише 5 чоловік. Однак вже через тиждень до акції виявили бажання долучитися вже близько 40 людей.

Друга зустріч активістів відбулася вчора, 4 листопада.

- Ми обговорили різні робочі моменти, ділилися рецептами, дегустували приготовані з сушених овочей борщі, - розповідає Анна Вальчук.

Як каже волонтерка, хоча у Вінниці дана акція триває лише тиждень, вже насушили овочей на 350 літрів борщу.

- На сьогоднішній день у нас немає вакууматора. Тому поки що ми сушимо овочі, складаємо їх, аби найближчим часом відправити нашим бійцям.

За словами голови громадської організації «Рада Вінниччини» Людмили Станіславенко, яка також бере активну участь в даній акції, долучаючись до добрих справ, волонтери роблять неоцінений вклад у допомогу українським військовим.

- Приємно, що з кожним днем до акції долучаються все більше небайдужих людей, - відзначила Людмила Станіславенко. – Кожен робить свою справу: хто збирає овочі, хто підвозить, хто нарізає, хто сушить.

Як каже Людмила Станіславенко, лише за тиждень роботи вдалося досягти хороших результатів, вже можна буде нагодувати досить багато бійців смачним українським борщем.

- Сподіваюся, що у найближчі дні нам вже вдасться відправити партію сушених овочей нашим захисникам, - зазначила вона.

  5 Листопада 2014 +Коментар | подобається