Останні події

Революція Гідності очима вінницьких «УДАРівців»

 

Сьогодні, 21 листопада , у річницю Революції Гідності, члени Вінницької обласної організації партії «УДАР», згадуючи минулі події, одностайні у своїх твердженнях: це була доленосна для держави Революція, яка назавжди змінила Україну і її громадян.

 

Вінницькі «УДАРівці» чи не з перших днів стояли на Майдані, разом з мільйонами українців домагалися справедливості, свободи, знищення злочинного режиму. В останні дні і у день кривавого захоплення Майдану «беркутівцями» з Вінниці на Євромайдан вирушили більше тисячі активістів.

 

Для кожного це щось своє,особисте…, - поділилася своїми враженнями голова жіночого департаменту партії «УДАР» Людмила Станіславенко. - Для мене це - зміни, сила, об'єднання, втома, біль, холод, страх, молитва, радість, розчарування, людяність, чуйність, зміна свідомості, патріотизм, тривога, сльози, посмішки, друзі, вороги, прапори, вишиванки, втрати, люди, перемога, надія, віра. І хіба можна вмістити в декілька рядків цілий рік життя.....

 

Згадує ті події і народний депутат України Геннадій Ткачук. За його словами, всі присутні на Майдані повинні пишатися тим, що в цей історичний момент були саме тут.

 

-  Тут панувала надзвичайна атмосфера, - каже він. - Кожен відчував себе частиною цієї великої сили – українського народу.

 

Як каже голова Вінницької обласної організації партії «УДАР» Ігор Ткачук, Революція Гідності – це велична подія в житті нашої держави.

 

-          З того часу почався відлік нової історії України. Українці нарешті встали з колін та показали, що саме вони є рушійною силою змін. І сьогодні наш народ щоденно продовжує доводити, що йому під силу подолати всі труднощі і перепони, які виникають на шляху до світлого майбут

 

- See more at: http://ilikenews.com/article/revolyuciya-gidnosti-ochima-vinnickih-udarivciv#sthash.yn2JNpLN.dpuf

  21 Листопада 2014 +Коментар | подобається