Останні події

Cтартувала благодійна акція «Вінницька толока. Допомога кожного - шлях до перемоги»

За сприянням голови жіночого депртаменту Вінницької обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" та голови ГО «Рада Вінниччини» Людмили Станіславенко 2 грудня, в експоцентр Вінницької торгово-промислової палати стартувала  благодійна акція «Вінницька толока. Допомога кожного - шлях до перемоги».

За словами співорганізатора акції Людмили Станіславенко, заради спільної мети – допомоги бійцям, що знаходяться у зоні АТО, об’єдналися багато волонтерів та небайдужих людей.


- Допомогти можна не лише грошима, а й своїми вміннями, - зауважила вона. – Наприклад,  можна долучитися до плетіння маскувальної сітки, до сушки овочів для «сухого» борщу, до виготовлення іграшок, які потім будуть продаватися.
За словами Людмили Станіславенко, щодня з благодійної скриньки вийматимуть зібрані кошти, а в кінці тижня буде підраховано остаточну суму.

Благодійна акція «Вінницька толока. Допомога кожного - шлях до перемоги» триватиме по 7 грудня. До неї запрошують долучитися всіх бажаючих.

В рамках заходу також планується збір теплих речей, акція «Купи та залиши», дитячі майстер-класи з виготовлення сувенірів та багато іншого.
  4 Грудня 2014 +Коментар | подобається