Останні події

Геннадій Ткачук: «УДАР» має очиститися від тих, хто зрадив партійні інтереси. Партія має залишитися монолітною і потужною

Партія «УДАР» має вести безкомпромісну боротьбу не лише по очищенню влади, а по очищенню внутрішньопартійної організації.

Про це заявив народний депутат України Геннадій Ткачук під час ІІ депутатського форуму партії «УДАР».

За його словами, не всі партійці пройшли випробовування владою.

-  Саме тому я пропоную і прошу жорстко вимагати, щоб ми очистилися від тих, хто зрадив партійні інтереси, хто будував свою кар’єру лише для того, щоб знайти собі тепле місце на якісь керівній посаді, - наголосив Геннадій Ткачук. – По-перше, має  продовжуватися безкомпромісна боротьба по очищенню влади, по-друге –  безкомпромісна боротьба по очищенню внутрішньопартійної організації. Партія має залишитися сильною, монолітною і потужною. Лише тоді ми будемо спроможні показати суттєві зміни в країні.

Також під час свого виступу на форумі Геннадій Ткачук торкнувся теми місцевих виборів.

За його словами, скоріш за все, буде прийнята децентралізація влади, а це значить, що Президент вже не буде призначати голів державних адміністрацій, на місцях депутатами будуть сформовані виконкоми.

-  Ви на місцях формуєте думку, ви є прикладом, на вас дивляться і від вас очікують дій, -звернувся депутат до однопартійців. – Кожен має зробити все можливе, щоб ці вибори стали нашим другим сходженням, щоб ми могли чітко заявити що партію «УДАР» підтримує населення, і тоді будь-яка влада повинна буде з нами рахуватися.

Як зауважив Геннадій Ткачук, запорукою успіху має стати чітка праця на місцях, згуртування і єдність.

Тому ніяких панічних настроїв, ми з новими силами рухатимемось вперед. Доведемо, що у нас серйозні цілі і завдання. Наш шлях ще попереду, - заявив політик.

  4 Грудня 2014 +Коментар | подобається