Останні події

Депутатська група "УДАРУ" у ВР домоглася вилучення з урядового проекту Держбюджету низки небезпечних для економіки України положень

Завдяки активності депутатської групи партії "УДАР" у Верховній Раді (фракція Блоку Петра Порошенка) з урядового проекту Державного бюджету  вдалося вилучити низку небезпечних для економіки України положень. Про це під час прес-коференції  Вінницької обласної організації партії УДАР, яка проходила сьогодні, 29 грудня, заявив народний депутат України Геннадій Ткачук.

Зокрема, з законопроекту вилучено положення про запровадження для фізичних осіб обов’язкового декларування доходів, витрат і майна, а також надання податковим органам права донараховувати 30-вісотковий податок з перевищення витрат над доходами після відповідної перевірки.

Як розповів Геннадій Ткачук, також за наполягання депатутів-"ударівців" Верховна Рада відмовляється від запровадження податку на комерційну нерухомість та поширення оподаткування на всю площу нерухомості – без урахування неоподатковуваної мінімальної площі житла.

- В умовах падіннях доходів такі податки призвели б до зубожіння найбільш вразливих та стали додатковим тягарем для малого й середнього бізнесу, - зауважив депутат.

За його словами, не пройшла й урядова пропозиція щодо введення касових апаратів для платників єдиного податку, а також заборони віднесення витрат, перерахованих платником єдиного податку, на валові витрати платників податку на прибуток. Такі нововведення означали б фактичну ліквідацію спрощеної системи оподаткування.

-  Крім того, депутати з "УДАРУ" домоглися відмови від так званих спецрахунків з ПДВ, які б ускладнили і без того заплутану систему оподаткування, - розповів Геннадій Ткачук. - Партія "УДАР" також виступає проти закону №1536 про введення імпортного збору, прийнятого Верховною Радою за основу 25 грудня. Документ передбачає запровадження з 2015 року додаткового збору в розмірі 5 відсотків на імпортні продукти харчування, та 10 відсотків – на решту товарів (крім життєво необхідних).

Під час прес-коференції  Вінницької обласної організації партії УДАР також було  підбито підсумки роботи у 2014 році та плани партії на 2015 рік.

Зокрема, партія «УДАР Віталія Кличка» в змінах до Податкового кодексу України пропонує відредагувати ряд положень.

- Замість акцизного податку, що встановлюється органами місцевого самоврядування, можна запровадити окремий місцевий податок на продаж зазначених товарів, а не в складі акцизного податку, або розглянути питання щодо збільшення розмірів плати за ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, - розповів Геннадій Ткачук. – Також пропонуємо залишити право органам місцевого самоврядування встановлювати місцеві збори, скасувати збір  за провадження деяких видів підприємницької діяльності (торгові патенти) після прийняття нової концепції з податку на прибуток.

За його словами,  партія «УДАР Віталія Кличка» і надалі працюватиме над вдосконаленням, а також над поданням до Верховної ради нових законопроектів, які покликані сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, зміцненню вітчизняної економіки та забезпеченню соціальних гарантій населення.

-  Партія УДАР залишається вірною своїй стратегічній меті: вивести Україну на провідне місце у сім’ї європейських країн. Тому, як на державному, так і на місцевих рівнях, УДАР продовжує працювати у цьому напрямку, - підсумував Геннадій Ткачук.

  30 Грудня 2014 +Коментар | подобається