Останні події

Людмила Станіславенко: Проект «Колискова для майбутнього» зібрав усіх небайдужих до долі дітей, які потребують допомоги

Організатори проекту - голова ГО «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко, голова Міжнародного Благодійного фонду «Без кордонів» - Олена Павлова та голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова - розповідають, що благодійний вечір об’єднав у собі більше 15 різних соціальних проектів.

У холі театру було презентовано поетичну збірку, куди увійшли вірші 18 поетів з Вінницької області, присвячені нашим захисникам. На останній сторінці цього видання відвідувачі залишали свої побажання бійцям.

На благодійному ярмарку вінничани могли придбати солодощі, прикраси та патріотичні сувеніри ручної роботи. А також переглянути фотовиставку головними героями якої були діти позбавлені батьківського піклування.

На сцені театру гостей довгоочікуваного проекту «Колискова для майбутнього» розважали вихованці танцювальних шкіл міста. Також усі присутні мали змогу вдосталь насолодитися творчістю юних поетів та виконавців.

Вінничани - Владислав Скальський, Павло Олійник, Анатолій Поштар виконали пісні, які увійшли до диску з колисковими.

Трохи згодом на сцені театру відбувся незвичайний показ мод від дітей Стрижавського інтернату. Вони дефілювали у вишитих сукнях та сорочках, які частково створювали самі. Саме цей вихід дуже зворушив глядачів. Люди не стримували сліз та всіляко висловлювали своє захоплення від побаченого.

За словами співорганізатора заходу, голови ГО «Рада Вінниччини» Людмили Станіславенко, в буденному житті українців не вистачає позитивних емоцій, тому такі заходи вкрай необхідні суспільству.

-       Всеукраїнський проект «Колискова для майбутнього» виправдав наші сподівання та прийшовся до смаку усім запрошеним вінничанам, - говорить Людмила Станіславенко. - Кошти, які були зібрані з благодійних ярмарків та з продажу квитків, будуть передані протягом місяця дітям, які постраждали від воєнних дій, а також дітям, що потребують допомоги. Багато квитків ми роздали бійцям АТО, жінкам, що втратили своїх чоловіків у зв’язку з воєнними діями та волонтерам, які працюють задля покращення життя військових, поранених та переселенців. Хочеться подякувати абсолютно усім, особливо організаторам – Олені Павловій, Ірині Борзовій. Всі організації, які сьогодні приєдналися – це організації, які працюють щодня задля нашої спільної мети. Люди, які придбали квитки, зробили свій внесок у допомогу нужденним дітям. Тому хочеться висловити щирі слова вдячності усім, хто був присутній на заході, за небайдужість, за те, що у будь-яку хвилину, хто словом, хто ділом, а хто молитвою допомагає нашій країні у такі важкі часи.

Наостанок гостей благодійного концерту порадувала своєю творчістю народна артистка України Ніна Матвієнко. Співачка читала власні вірші, співала колискові та вразила глядачів «живим» виконанням своєї найвідомішої композиції «Квітка душа».

 

 

  5 Березеня 2015 +Коментар | подобається