Останні події

Лавров просить зняти «блокаду Донбасу»

Глава МЗС Росії Лавров заявив, що Київ «повинен негайно зняти блокаду Донбасу й відновити економічні зв'язки з регіоном».

«Найбільш пріоритетної уваги вимагає найгостріша гуманітарна ситуація на Донбасі. Задля забезпечення елементарних прав його мешканців уряд України повинен негайно зняти введену їм фактичну блокаду цього регіону, відновити економічні зв'язки, соціальні платежі, банківські послуги, свободу пересування людей між Донбасом та іншими районами країни», - заявив нещодавно Лавров.

Але Лавров все ще забуває сказати, хто головний винуватець у бідах мешканців Донбасу. Якби не терористи, і Росія, що їх підтримує, не було б ніякої гуманітарної катастрофи на окупованих територіях.

Знаємо ми цю «свободу пересування» по-російськи: це щоб танки, «гради» і «буки» вільно пересувалися, як і диверсійні групи терористів. Після доведення причетності Росії до терористичних акцій на Донбасі та в інших регіонах України, Лавров не має жодного права щось вимагати. Світ усе бачить.

Ось, приміром, що заявив посол США: «Ми вважаємо Росію основною відповідальною стороною за неймовірного масштабу насильство на Донбасі».

Росіяни все пограбували на Донбасі, тепер їсти хочуть. Тим часом в України немає жодних зобов’язань згідно з Мінськими домовленостями, крім необхідності «розглянути можливість відновлення соціальних виплат».

Тобто як тільки російські терористи повернуть гроші в розграбовані банкомати, відремонтують відділення банків, розграбовані й знищені підприємства, компенсують громадянам наслідки свого мародерства, а підприємства в «ОРДі» (окремих регіонах Донбасу), у свою чергу, почнуть виплачувати податки Україні, Україна одразу розгляне можливість соціальних виплат.

Автор: Сергій Ткачук 

  5 Березеня 2015 +Коментар | подобається