Останні події

Свято з розвагами та сюрпризами влаштували для мешканців Десни вінницькі УДАРівці

 У селищі Десна Вінницького району масштабно відзначили день Івана Купала.

Справжнє свято з розвагами, конкурсами та сюрпризами влаштувало для місцевих мешканців молодіжне крило Вінницької обласної організації партії «УДАР» за активної участі помічника депутата Вінницької районної ради Сергія Ткачука – Дабіжі Романа Вікторовича, та за підтримки голови Деснянської селищної ради Обливач Галини Миколаївни. Технічне оснащення заходу взяло на себе креативне агентство FACE на чолі з Євгенієм Вербовським.

Цього дня у Десні панувала особлива святкова атмосфера. Відвідувачі заходу взяли участь у тематичних купальських розвагах: прикрашали вінками з польових квітів купальське дерево, водили хороводи, танцювали та співали.

Особливим сюрпризом для дітвори був виступ аніматорів, які влаштували для них цікаві конкурси та розваги. Малеча була в захваті!

Справжньою окрасою святкового дійства став концерт від дитячих творчих колективів. На сцені виступали вихованці Літинської музичної школи (керівники Кіналь Н.М, Ткачук Л.А), танцювальний колектив «Вікторія» (керівник Лук’янова І.В),  танцювальний колектив «Шанс» (керівник Махно Я.).

Після виступу юні артисти були нагороджені дипломами від молодіжного крила Вінницької обласної організації партії «УДАР».

Наприкінці святкового заходу на його відвідувачів та учасників чекав ще один сюрприз – весела та запальна дискотека.

За словами члена молодіжного крила Вінницької обласної організації партії «УДАР» Дабіжі Романа Вікторовича, свято Івана Купала, організоване для мешканців селища Десна, вдалося на славу.

- Я, як помічник депутата Вінницької районної ради, знаю, чим живе дане селище, з якими проблемами та труднощами зіштовхуються його мешканці. Як відомо, скоро селище Десна приєднається до Вінниці в рамках добров​​ільного об’єднання територіальних громад. Ми намагатимемося докласти максимум зусиль для того, аби Десна стала успішним та процвітаючим мікрорайоном, - зазначив Роман Дабіжа. – Що стосується проведеного свята Івана Купала, вважаю, нам вдалося порадувати місцевих мешканців. І доказом цього стали щасливі очі дітвори, їх щирі, позитивні емоції.

 

  15 Липня 2015 +Коментар | подобається