Останні події
В Україні 71% людей вважають, що реформи здійснюються вкрай не результативно. А це говорить про те, що уряд має змінити свою політику. Про це заявив народний депутат України Геннадій Ткачук в ефірі телепрограми «Політрада» на каналі ВДТ.
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Вже 14 країн ратифікували асоціацію України з ЄС. А 16 березня сталася дуже важлива подія. Європейський Союз і Україна узгодили оновлений Порядок денний асоціації в рамках проведеного засідання Ради асоціації Україна - ЄС. Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 20 лютого, на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, справжні патріоти своєї держави не пошкодували власного життя, аби у нашій країні відбулися зміни на краще.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Рівно рік минув з того часу, коли 21 листопада небайдужі до долі України люди розпочали мирний протест проти злочинного режиму Януковича.   Той день назавжди змінив свідомість українців, з того дня почалася нова історія нашої держави.
21 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Як відомо, до кінця поточного місяця Європейський союз має намір переглянути санкції, введені проти Російської Федерації. За словами прес-секретаря глави європейської дипломатії, скоріш за все, вони будуть ослаблені.
23 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Остання заява віце-прем’єра Юрія Бойка щодо приватизації НАК «Нафтогазу» не може не викликати занепокоєння. Офіційна версія уряду про те, що приватизацію рекомендують західні експерти, і що це вимушений крок у зобов’язаннях перед Енергетичним співтовариством, є не чим іншим, як намаганням влади «загорнути» плани з дерибану енергетичного сектору у європейську «обгортку».

Лише цьогоріч на кожного, включаючи тих громаадян, які щойно народилися, припадає борг щонайменше у 200 доларів. 
25 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Геннадій Ткачук говорить, що це засідання з самого початкунамагалися зірвати.