Останні події
  На парламентських слуханнях щодо можливості запровадження безвізового режиму з країнами Євросоюзу прозвучала інформація про те, що ніби то ЄС боїться масової міграції біженців і сепаратистів з України.
17 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Вже 14 країн ратифікували асоціацію України з ЄС. А 16 березня сталася дуже важлива подія. Європейський Союз і Україна узгодили оновлений Порядок денний асоціації в рамках проведеного засідання Ради асоціації Україна - ЄС. Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Вчора, 18 лютого, Рада національної безпеки і оборони схвалила звернення України до ООН і Євросоюзу про введення миротворців на територію країни. А Президент України Петро Порошенко закликав канцлера Німеччини Ангелу Меркель, президента Франції Франсуа Олланда і президента Росії Володимира Путіна терміново розглянути введення миротворців на Донбас. Це рішення прокоментував народний депутат України Геннадій Ткачук.
19 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Як показали останнi подiї, (незаконна анексiя Криму, ведення проти нашої держави так званої «гiбридної вiйни», вiйськове втручання Росiї в схiдних регiонах України, постiйний полiтичний, економiчний та iнформацiйний тиск з боку Росiї), Україна змушена  шукати  ефективнi гарантiї незалежностi, суверенiтету, безпеки i територiальної цiлiсностi.
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Позиція партії «УДАР» стосовно підписання угоди з ЄС залишається незмінною. Ми і надалі голосуватимемо за всі євроінтеграційні закони, щоб Угода про асоціацію між Україною та ЄС все ж таки була підписана.
12 Червня 2013 +Коментар | подобається

  З підписанням поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі відбудеться не лише економічна, торгівельна, а й інвестиційна революція у відносинах між Європейським Союзом та Україною.
23 Травня 2013 +Коментар | подобається

Міністерство інфраструктури подало в Кабмін пропозицію про підвищення акцизного збору на світлі нафтопродукти. Аргументація міністра – пана Володимира Козака – проста.
9 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Втомившись експериментувати над однією Вінницькою областю, \\\"реформатори\\\" планують запровадження нововведень у медицині і в масштабах усієї Україні.
26 Червня 2012 +Коментар | подобається

\"Ми почули, що процеси, які відбуваються в Україні, викликають велику тривогу. Але разом з тим, ми також почули і те, що тема України залишається однією з ключових – Україна важлива\", – заявив Віталій Кличко.
6 Квітеня 2012 +Коментар | подобається