Останні події
Депутат Вінницької міської ради, голова обласної організації політичної партії «УДАР» щиро вітає співвітчизників з Днем Конституції України.
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 22 червня, в річницю нападу гітлерівської Німеччини на СРСР, в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.
22 Червня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 8 травня, Україна переходить на загальносвітову традицію окремо святкувати День перемоги над нацизмом і шанувати пам'ять жертв Другої світової війни.

Україна відзначає чергову річницю Чорнобильської трагедії, яка увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа в світі.  
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Вперше в історії України на офіційних заходах з нагоди річниці закінчення Другої світової війни будуть використовувати не російську, а європейську символіку - зображення червоного маку. 
8 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 20 березня, Вінницька обласна організація політичної партії «Удар» взяла участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави і вшанувала пам'ять загиблих українських воїнів з нагоди 71-ї річниці визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні.
20 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Сьoгодні, 9 березня, вся світова громадськість відзначає 201-у річницю від дня народження українського поета і письменника Тараса Шевченка.
9 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Дорогі жінки! Від імені Вінницької обласної організації партії УДАР щиро вітаю Вас з наступаючим Міжнародним жіночим днем - зі святом 8 Березня! - See more at: http://ilikenews.com/article/igor-tkachuk-dorogi-zhinki-shchiro-vitayu-z-nastupayuchim-svyatom-8-bereznya#sthash.sPLPoCXM.dpuf
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Вінницька обласна організація політичної партії «УДАР» в річницю найнапруженіших кривавих днів Майдану 22 лютого провела заходи в пам’ять Героїв Небесної сотні.
22 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Волонтерський рух в Україні для допомоги армії та постраждалим цивільним, зокрема й за активної участі місцевих осередків партії УДАР, досяг величезних масштабів.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 20 лютого, на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, справжні патріоти своєї держави не пошкодували власного життя, аби у нашій країні відбулися зміни на краще.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Вінницька обласна організація партії УДАР націлена на розбудову внутрішньопартійної структури. Про це заявив її голова Ігор Ткачук.

Вінницька обласна організація політичної партії «Удар», в особі її голови Ігоря Ткачука, висловлює глибокі та щирі співчуття у зв'язку з непоправною втратою, що спіткала жителів Маріуполя. Бойовики вкотре показали повну зневагу до протоколу і меморандуму Мінська та свою неготовність домагатися мирного політичного врегулювання ситуації на Сході України.

За співпрацю та сприяння правоохоронцям Вінниччини, які беруть участь в охороні громадського порядку в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, Вінницька районна організація партії УДАР отримала подяку від Управління Міністерства Внутрішніх справ України у Вінницькій області.

Вінницька обласна організація партії УДАР, в особі її голови Ігоря Ткачука, вітає громадян з Днем Соборності України. Це величне національне свято відзначається щороку 22 січня.

Вінницька обласна організація партії УДАР за великий внесок у розвиток політсили у 2014 році, за патріотизм, самовіддану працю, високі досягнення і професіоналізм отримала подяку від лідера партії Віталія Кличка.

Вінницька обласна організація Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", в особі її голови Ткачука Ігоря Віталійовича, вітає усіх православних та греко-католицьких християни із Хрещенням Господнім! 

Дорогі  співвітчизники! Щиро вітаю Вас зі світлими та радісними зимовими святами. Нехай рік, що минає, забере всі негаразди, хвилювання та сумні спогади, а залишить лише гордість за вірно обраний шлях. А Новий рік нехай принесе гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійсненні заповітних мрій та сподівань.
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Дуже приємно мати честь і нагоду привітати значну частину українців - віруючих-католиків - величним християнським святом — Різдвом Христовим.   З самого дитинства цей день був для кожного з нас символ злагоди та любові до ближнього, спонукав до взаєморозуміння і єдності заради миру.   З сердечною теплотою бажаю, щоб у ваших оселях лунали дзвінкі колядки, а смачна кутя була на кожному родинному столі. Нехайу наших прагненнях миру, єднання і добра нам допомагає Всевишній. Здоров’я всім, щастя, наснаги у праці! 
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Дoрoгі захисники Українськoї держави! Від щирoгo серця вітаю Вас з Днем Збрoйних Сил України! На наших військoвих пoкладена священна місія – бoрoнити Вітчизну від ворга, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду. За плечами військoвих Збрoйних Сил України великі звитяги козацтва, а також наших батьків і дідів, які здoбули перемoгу над фашизмoм. І сьогодні найкращі сини України продовжуть славні традиції предків – не шкодуючи життя, захищають рідну землю!

Сьогодні, 21 листопада , у річницю Революції Гідності, члени Вінницької обласної організації партії «УДАР», згадуючи минулі події, одностайні у своїх твердженнях: це була доленосна для держави Революція, яка назавжди змінила Україну і її громадян.
21 Листопада 2014 +Коментар | подобається

21 листопaдa, укрaїнцi святкують День Гiдгностi тa Свободи. Оглядaючись, ми розумiємо, що революцiя вiдбулaся не лише в полiтичному життi крaїни, a й i у нaшiй свiдомостi. Свободa об’єднaлa громaдян Укрaїни незaлежно вiд поглядiв i переконaнь. A той фaкт, що в крaїнi пaнує спрaвжня воля для думки, вибору тa iнiцiaтиви, є незaперечним. Суспiльство в тяжкiй боротьбi здобуло прaво нa змiни i сьогоднi сприймaє його, як обов’язок дiяти, змaгaтись i прaцювaти для гiдного життя.
21 Листопада 2014 +Коментар | подобається

У Вінницькій обласній організації партії «УДАР» прокоментували позицію щодо розпуску парламенту та щодо майбутнього розвитку політичної ситуації в Україні.  Дострокові парламентські вибори - це фактор стабілізації у майбутньому і запорука відсутності в майбутньому парламенті 5-ї колони, яка сьогодні відверто лобіює інтереси агресора - Російської Федерації. Про це заявили у Вінницькій обласній організації партії «УДАР».

Депутати місцевих рад партії «УДАР» звернулися до керівників політичних фракцій Верховної Ради та до голови парламенту Олександра Турчинова стосовно пришвидшення прийняття рішення щодо дострокового припинення повноважень ВРУ.

Днями Народний депутат України Геннадій Ткачук та лідер Вінницького осередку обласної організації партії УДАР Ігор Ткачук завітали з благодійним візитом до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. 

Шановні співвітчизники! Сьогодні в нашій країні велике державне свято – День Конституції!
28 Червня 2013 +Коментар | подобається

Боротьба за Лісопарк не припиняється. Незважаючи на те, що крапку у питанні будівництва лікарні на території лісу начебто поставили, з юридичної точки зору це питання ще й досі не вирішили. Влада й досі не виділила місце під будівництво клініки.
15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Міністерство інфраструктури подало в Кабмін пропозицію про підвищення акцизного збору на світлі нафтопродукти. Аргументація міністра – пана Володимира Козака – проста.
9 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

За двадцять два роки незалежної України влада з десяток раз намагалася перекроїти державу за допомогою адміністративної реформи, частина якої – територіальна реформа.
22 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Голова Вінницької обласної організації партії «УДАР» Ігор Ткачук подав позов на спікера Верховної Ради Володимира Рибака.  

Однією з основних ознак авторитарного режиму є зрощування правлячої партії з державним апаратом.

Кличко подав у суд на спікера парламенту Рибачука. Нардеп з фракції «УДАР» Геннадій Ткачук сказав, що позов партії до голови Верховної Ради України Володимира Рибака – тільки початок з викорінення практики «гри на піаніно» у парламенті.

Безвідповідальність діючої влади проявляється в усьому, що стосується життя переважної більшості українців. Тих, хто ходить щоденно на роботу, чи її шукає. Тих, хто отримує мізерні пенсії, чи очікує на соціальні допомоги.

Єдиний кандидат від партії «УДАР» Людмила Станіславенко запрошує вінничан прийти у четвер, 4 жовтня, о 18.00 на площу Стуса (перед «Книжкою») на зустріч з Віталієм Кличком

За фактом незаконного прослуховування вінницького офісу партії «УДАР Віталія Кличка» в місцевому СБУ відмовили в порушенні кримінальної справи.
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Новий Закон, знімаючи формальну недоторканість депутатів, залишає їм недоторканість фактичну.
16 Червня 2012 +Коментар | подобається

Дороги Вінниччини рясніють різнобарвними фарбами, які \"прикрашають\" уже звичні ями, вибоїни та провалені люки на дорогах нашої області. 
15 Червня 2012 +Коментар | подобається

«Розвиток дитячої творчості, підтримка здібних юнаків та дівчат має бути одним з основних показників дієвості депутатської роботи», – такими словами голова Вінницької обласної організації «УДАРу» Віталія Кличка Ігор Ткачук прокоментував допомогу, надану в організації ХХ обласного дитячо-юнацького естрадного конкурсу «Музична парасолька».

\\\\\\\\\\\\\\\"За два неповних роки нами усіма було закладено міцний фундамент партійної організації і створено потужну, згуртовану команду однодумців, спроможних виконати завдання нашої партії\\\\\\\\\\\\\\\", – цими словами розпочав ІІІ звітно-виборну конференцію Вінницької обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» її голова Ігор Ткачук.
24 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Згідно із даними офіційного Інтернет-порталу Прокуратури Вінницької області, 16 березня цього року в місті Бар Вінницької області був зафіксований факт корупції. Звинуваченою є – голова районного осередку Партії регіонів... 
27 Березеня 2012 +Коментар | подобається

  Певна жодна, пов’язана із політикою тема не мусується останнім часом в українських ЗМІ так, як питання – буде, чи не буде створено об’єднану опозицію до виборів восени 2012 року.  
21 Березеня 2012 +Коментар | подобається