Останні події
Нещодавно Верховна Рада направила до Конституційного суду проект змін до Конституції в частині децентралізації.

У селищі Десна Вінницького району масштабно відзначили день Івана Купала.   Справжнє свято з розвагами, конкурсами та сюрпризами влаштувало для місцевих мешканців молодіжне крило Вінницької обласної організації партії «УДАР» за активної участі помічника депутата Вінницької районної ради Сергія Ткачука – Дабіжі Романа Вікторовича, та за підтримки голови Деснянської селищної ради Обливач Галини Миколаївни. Технічне оснащення заходу взяло на себе креативне агентство FACE на чолі з Євгенієм Вербовським.

У Вінниці відзначили учасників волонтерського руху. 4 липня пройшов урочистий захід «Коло щирих сердець», під час якого нагородили благодійників, які допомагають українським військовим та анонсували створення єдиного інформаційного простору «Волонтер-Інфо».

У селищі Десна Вінницького району сьогодні, 6 липня, відбудеться святкування Івана Купала. Організатором дійства виступає Молодіжне крило вінницької обласної організації політичної партії «УДАР»

Загроза втрати територіальної цілісності України, що ускладнюється економічною кризою, вимагає об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадянського суспільства із налагодженням їх рівноправного діалогу. Такий діалог потребує невідкладного впровадження засад відкритого урядування і забезпечення відповідальності органів державної влади перед суспільством, підзвітності та підконтрольності громадянам. Вирішення цих завдань неможливе без підвищення якості надання адміністративних послуг та впровадження технологій електронного урядування і розвитку електронної демократії.

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом — Днем Конституції України!
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

За кілька днів, а саме 6 червня,  в Україні відзначається День журналіста.

Щороку 1 червня в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч члени молодіжного крила ПП "УДАР" Віталія Кличка у Вінниці та Вінницькій області, яке очолює Ткачук Сергій Геннадійович, вирішили приєднатися до святкування та провели низку заходів у місті Вінниці та Вінницькому районі.

Про реальні кроки подолання корупції та рівень толерантності до цього явища в суспільстві, розповів голова молодіжного крила вінницької обласної політичної партії «УДАР» Сергій Ткачук, в ефірі телепрограми «Політклуб» на телеканалі ВІТА.
28 Травня 2015 +Коментар | подобається

25 квітня, в Україні пройшла Всесвітня ініціатива «Дерева Миру». До акції, яка об'єднала 50 країн, приєдналися і вінничани. За умовами акції потрібно було посадити дерево, сфотографуватися зі своїм Деревом Миру та завантажити фото на сайт, де розміщена інтерактивна карта світу. Згодом можна буде побачити фото дерев, висаджених з думками про Мир з різних країн світу.
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В розвинутих країнах профспілки несуть надзвичайно важливу роль. Вони є своєрідним координатором балансу між працедавцем та найманими працівниками. Вони намагаються відстоювати права і капіталу, і працівників. Свого часу докладалось чималих зусиль для дискредитації цього руху, але нові часи диктують нові значення цих організацій.   

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт перебуваючи у Вінниці назвав ключовими для України реформу з децентралізації влади і конституційну реформу.
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна може вступити в НАТО. Це відбудеться тільки за згоди українського народу. Так Президент Петро Порошенко анонсував проведення референдуму про вступ України до НАТО. Про це він сказав в інтерв'ю французькому телеканалу iTele.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Міністерство внутрішніх справ виділить охорону колишньому народному депутату від Партії регіонів Олені Бондаренко в зв'язку з отриманням нею погроз на свою адресу.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна відзначає чергову річницю Чорнобильської трагедії, яка увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа в світі.  
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Росія з великою ймовірністю відмовиться від транзиту газу через Україну після 2019 року, а чинний транзитний контракт продовжуватися не буде. Про це народний депутат України Геннадій Ткачук розповів в ефірі програми «Трибуна» на телеканалі ВДТ.
20 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

 Хочу привітати  своїх друзів і колег з Вінницької громадської організації «Гармонія» з важливою подією і досягненням в житті цієї організації.
17 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності», який сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищить якість надання волонтерської допомоги. Новий закон по суті, легалізує волонтерство, як суспільно-корисну діяльність і сферу підвищеної уваги суспільства до гострих проблем сьогодення.
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Вже під час першого раунду переговорів було досягнуто принципових домовленостей про схему оплати. Рішення по «літньому пакету» потребує щоквартального затвердження. Планується, що РФ постачатиме в Україну газ без стягнення експортного мита, однак РФ не бере на себе юридичне зобов'язання відмовитися від мита, а лише розглядатиме таку можливість перед початком кожного кварталу.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Голова громадської організації "Рада Вінниччини" Людмила Станіславенко розповіла про свою волонтерську діяльність, про те, як залишатися жінкою навіть у політиці, а також поділилася секретами успіху.    
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Українській розвідці дозволили проникати в міжнародні групи та організації, які діють проти України.      
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Днями, 21 березня, голова жіночого департаменту Вінницької обласної організації та голова ГО «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко завітала з гостинцями до переселенців з Донецької області, яких на сьогоднішній день прихистили у жмеринському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  
23 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Швеції Стефан Льовен під час зустрічі в Києві обговорили питання введення в Україну миротворчої місії під мандатом Організації Об’єднаних Націй.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Венеціанська комісія хоче призупинення люстрації в Україні та делікатності щодо суддів. Венеціанська комісія, визнаний експерт із демократичних прав, досить обережна в оцінках процесів, що наразі відбуваються в Україні. З комісії лунають заклики до більшої делікатності у справах суддів і поваги до презумпції невинуватості.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Смерть колишнього заступника голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді та екс-голови Фонду Держмайна Михайла Чечетова викликала широке обговорення у суспільстві.
3 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У вінницькому театрі імені Садовського відбувся благодійний вечір «Колискова для майбутнього», головною метою якого було зібрати кошти для дітей сиріт та дітей, що постраждали від військових дій в Україні.
5 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Вінницька обласна організація політичної партії «УДАР» в річницю найнапруженіших кривавих днів Майдану 22 лютого провела заходи в пам’ять Героїв Небесної сотні.
22 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Волонтерський рух в Україні для допомоги армії та постраждалим цивільним, зокрема й за активної участі місцевих осередків партії УДАР, досяг величезних масштабів.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Понеділок, 23 лютого, в Харкові оголошено Днем жалоби через теракт, який забрав життя щонайменше двох людей. У неділю, 22 лютого, близько 13.20 у Харкові під час мирної ходи активістів Євромайдану та патріотично налаштованих громадян стався вибух. У результаті загинуло щонайменше двоє людей. Понад десятеро – поранено.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 20 лютого, на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, справжні патріоти своєї держави не пошкодували власного життя, аби у нашій країні відбулися зміни на краще.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Першочерговим завданням української влади та кожного громадянина нашої країни є зупинити війну, вважає Людмила Станіславенко 2014 рік виявився найдраматичнішим роком останніх десятиліть.  Це був рік, який залишив багато запитань без відповідей. У ньому було багато людського горя і сліз. В очах людей оселилася тривога за життя своїх рідних і своєї країни. 
19 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На сьогоднішній день в Україні зареєстровано вже близько мільйона внутрішніх біженців з території тимчасово окупованого Криму, а також з Донецької та Луганської областей. Про це народний депутат Геннадій Ткачук розповів в ефірі каналу 112 – Україна.
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Визнати Російську Федерацію агресором, а так звані «ДНР» та «ЛНР» – терористичними організаціями. Таке рішення прийняли уже депутати багатьох місцевих рад. Тепер черга за депутатами Вінницької районної ради.
11 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Верховна Рада ухвалила постанову про направлення до Конституційного суду для отримання висновків законопроект, який передбачає скасування депутатської недоторканності та обмеження її у суддів.

Вінницька обласна організація партії УДАР націлена на розбудову внутрішньопартійної структури. Про це заявив її голова Ігор Ткачук.

У Вінниці перебував міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі. Споглядаючи за цією подією у ЗМІ, розмовляючи з лікарями, зробила кілька висновків. Дозволю собі їх висловити. 

Вінницька обласна організація політичної партії «Удар», в особі її голови Ігоря Ткачука, висловлює глибокі та щирі співчуття у зв'язку з непоправною втратою, що спіткала жителів Маріуполя. Бойовики вкотре показали повну зневагу до протоколу і меморандуму Мінська та свою неготовність домагатися мирного політичного врегулювання ситуації на Сході України.

Завданнями депутатської групи «Вінниччина», яка діє у Верховній Раді,  є  відстоювання у парламенті  інтересів регіону . Мова йде і про обласний бюджет,  і про освітню галузь, і про медичну,  транспортну та інші сфери. Про це заявив народний депутат України Геннадій Ткачук в ефірі телепрограми «Трибуна» на каналі ВДТ.

За співпрацю та сприяння правоохоронцям Вінниччини, які беруть участь в охороні громадського порядку в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, Вінницька районна організація партії УДАР отримала подяку від Управління Міністерства Внутрішніх справ України у Вінницькій області.

Україну і досі поглинає хвиля популізму, відволікання уваги і протиставлення одних людей іншим. Спочатку це була релігійна тема, потім мовна, потім протистояння по територіальним ознакам, а сьогодні - хто більше галасує, той і більший патріот.

Скандал із заступником міністра регіонального розвитку і будівництва, якого народні депутати змусили відмовитися від статусу учасника АТО, має своє продовження. Ситуація з заступником міністра Ісаєнком тим більш показова, що стали відомі дані й про інших посадовців, які у той чи інший спосіб здобули собі статус учасників АТО. І отримали вони його для того, щоб уникнути люстрації або, щоб отримати пільги Таких посадовців понад 200.

Вінницька обласна організація Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", в особі її голови Ткачука Ігоря Віталійовича, вітає усіх православних та греко-католицьких християни із Хрещенням Господнім! 

Завдяки активності депутатської групи партії "УДАР" у Верховній Раді (фракція Блоку Петра Порошенка) з урядового проекту Державного бюджету  вдалося вилучити низку небезпечних для економіки України положень. Про це під час прес-коференції  Вінницької обласної організації партії УДАР, яка проходила сьогодні, 29 грудня, заявив народний депутат України Геннадій Ткачук.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Дуже приємно мати честь і нагоду привітати значну частину українців - віруючих-католиків - величним християнським святом — Різдвом Христовим.   З самого дитинства цей день був для кожного з нас символ злагоди та любові до ближнього, спонукав до взаєморозуміння і єдності заради миру.   З сердечною теплотою бажаю, щоб у ваших оселях лунали дзвінкі колядки, а смачна кутя була на кожному родинному столі. Нехайу наших прагненнях миру, єднання і добра нам допомагає Всевишній. Здоров’я всім, щастя, наснаги у праці! 
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Сьогодні, 25 грудня, католики святкують Різдво Христове. Тепло цього свята однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать, і які погляди поділяють. Нехай у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, як вічних цінностей у відносинах між людьми. Щиро бажаю всім миру, добра і благополуччя, злагоди і любові, здоров’я, щастя і здійснення всіх мрій та сподівань.  
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Як показали останнi подiї, (незаконна анексiя Криму, ведення проти нашої держави так званої «гiбридної вiйни», вiйськове втручання Росiї в схiдних регiонах України, постiйний полiтичний, економiчний та iнформацiйний тиск з боку Росiї), Україна змушена  шукати  ефективнi гарантiї незалежностi, суверенiтету, безпеки i територiальної цiлiсностi.
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Щойно пройшло нагородження найкращих волонтерів Вінницької області "Волонтер 2014". Подяку від голови Вінницької обласної державної адміністрації отримала чудова, чуйна, активіст та волонтер голова жіночого департаменту Вінницької обласної організації Політичної Партії "УДАР Віталія Кличка", голова громадської організації "Рада Вінниччини" СТАНІСЛАВЕНКО ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА!
11 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Політик розповів про події 6-7 грудня, які відбулися у Вінниці, та про своє бачення ситуації, що склалася в регіоні. - Я був у Вінниці на другий день після того, як там відбувся заколот, - зауважив Геннадій Ткачук. – Як депутат від Вінниччини, я не міг залишити поза увагою події, які там розгорнулися.
10 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Вчора, 9 грудня, у світі відзначали Міжнародний день боротьби з корупцією. Для України боротьба з корупцією є одним із ключових завдань, адже через рiк після Революції Гідності наша держава продовжує залишатися однiєю з найбiльш корумпованих країн свiту, займаючи 142-е мiсце з 175.
10 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Мирною ходою вінничани висловили свій багатотисячний протест проявам сепаратизму у місті. Про це сьогодні, 8 грудня, на брифінгу заявив народний депутат України Геннадій Ткачук. За словами політика, безлади під ОДА були спланованою акцією для підриву устрою держави.

Шлях України, спрямований на вихід з кризи та євроінтеграцію, продовжується. Ще одним кроком до цього є формування нового уряду. На нього попереду чекає важливе випробовування «на міцність». Адже дуже багато уваги прикуто останнім часом до України, причому уваги не лише українського суспільства, а й всієї світової спільноти.

За сприянням голови жіночого депртаменту Вінницької обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" та голови ГО «Рада Вінниччини» Людмили Станіславенко 2 грудня, в експоцентр Вінницької торгово-промислової палати стартувала  благодійна акція «Вінницька толока. Допомога кожного - шлях до перемоги».

Жителі Могилів-Подільського району продовжують допомагати військовим. Так, у штабі міської організації політичної партії «УДАР» небайдужі партійці та жителі району зібрали чергову вантажівку з продуктами харчування та речами першої необхідності. До збору благодійної допомоги активно долучилися активісти Погрибляк Євгенія, Людмила Михайляк, Оля Фаєнко, Надія Яцкова та інші.

Як відомо, результатом першого засідання Верховної Ради восьмого скликання, яке відбулося 27 листопада, стало формування коаліції, обрання голови парламенту та затвердження на посаді Прем'єр-міністра.
28 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Рівно рік минув з того часу, коли 21 листопада небайдужі до долі України люди розпочали мирний протест проти злочинного режиму Януковича.   Той день назавжди змінив свідомість українців, з того дня почалася нова історія нашої держави.
21 Листопада 2014 +Коментар | подобається

У Тиврівському районі місцева влада безкоштовно надала родинам 38 учасників АТО, які подали заяви, безкоштовно надала по три складометри дров, - пише газета Маяк. Однак потрібно сплатити ПДВ, а заплатити ці гроші може собі дозволити не кожна родина.
17 Листопада 2014 +Коментар | подобається

У Вінниці стартувала «овочева» акція, метою якої є допомога бійцям, що воюють на Сході України.  Солдатам на лінії фронту дуже бракує смачного українського борщу! Тому, наслідуючи приклад дніпропетровських волонтерок, подібну акцію вирішили започаткувати і у Вінниці.
5 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Крім багатьох інших негараздів, сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку.
3 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Сьогоднi молодь є активними учасниками полiтичного життя України. Молодь відкритіша до новизни, часто дуже критична, завжди бажає щось змінювати, а тому є рушійною силою на шляху до розвитку. Завдяки цьому перехідні процеси в державі вiдбуваються активно та дієво. Яскравим прикладом позитивного впливу політичної культури молоді в Україні, і зокрема у Вінниці, є велика кількість молодіжних проектів, направлених на розвиток свідомого покоління.
21 Жовтня 2014 +Коментар | подобається

У Вінницькій обласній організації партії «УДАР» прокоментували позицію щодо розпуску парламенту та щодо майбутнього розвитку політичної ситуації в Україні.  Дострокові парламентські вибори - це фактор стабілізації у майбутньому і запорука відсутності в майбутньому парламенті 5-ї колони, яка сьогодні відверто лобіює інтереси агресора - Російської Федерації. Про це заявили у Вінницькій обласній організації партії «УДАР».

Депутати місцевих рад партії «УДАР» звернулися до керівників політичних фракцій Верховної Ради та до голови парламенту Олександра Турчинова стосовно пришвидшення прийняття рішення щодо дострокового припинення повноважень ВРУ.

Для предотвращения фальсификаций на выборах Президента Украины партия УДАР подготовила сотни мобильных юридических групп. Одна из таких групп, в которую кроме меня входили  народные депутаты от УДАРа  Я.Гинка, О.Корнийчук и М.Паламарчук, прибыла в Одессу за несколько дней до выборов.
28 Травня 2014 +Коментар | подобається

Майже 70 років по тому, як закінчилася Друга світова війна, але пам’ять про події Другої світової війни не лише не згасає з роками, а, навпаки, стає дедалі конфліктнішою і болючішою. Друга світова війна все ще триває у нашій пам'яті, яка не знає ні миру, ні спокою, і ця пам'ять досі роз'єднує українців. (function (w, d) { w.CpaTextConfig = {"id":1224,"modules":["link"],"phrase_link_target":"_self","phrase_min_distance":100,"popup_type":"vertical_red"}; var js, id = "cpatext-script", ref = d.getElementsByTagName('script')[0]; var proto = d.location.protocol === "https:" ? "https:" : "http:"; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement('script'); js.id = id; js.async = true; js.charset = 'utf-8'; js.src = proto + '//api.cpatext.ru/js/cpatext.js?r' + (new Date).getDate(); ref.parentNode.insertBefore(js, ref); }(window, document));

 Згідно з Федеральним законом Російської Федерації «Про протидію тероризму» тероризм –це ідеологія насильства і практика впливу на ухвалення рішень органами державної влади,органами місцевого самоврядування або міжнародними організаціями, пов'язані ззалякуванням населення і (або) іншими формами протиправних насильницьких дій.  
18 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

Сьогодні наша партія заявила, що зриваючи підписання угоди про асоціацію з ЄС, Янукович дарма розраховує, що це поліпшить відносини із Росією і підвищить його шанси на переобрання президентом.
11 Листопада 2013 +Коментар | подобається

З огляду на всі провокації, брудні ігри та маніпуляції з текстами законів, що ухвалюють в парламенті провладні депутати, Віталій Кличко заявив, що його цим не залякати і не зупинити.
4 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Народними депутатами від партії «УДАР» на розгляд парламенту було внесено законопроект «Про свободу мирних зібрань».
31 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

 З депутатськими запитами щодо екологічної катастрофи на Вінниччині через розконсервований отрутомогильник радянських часів та факт розкрадання бюджетних коштів у сумі 35 мільйонів гривень звернувся до Верховної Ради народний депутат Геннадій Ткачук. 
31 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, загалом було розглянуто 14 законопроектів.
25 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Як відомо, міністр доходів і зборів України О. Клименко заявив, що  Україна може відкласти зниження ставок ПДВ та податку на прибуток через нестабільність економічної ситуації в країні (ПДВ – з 20% до 17, податку на прибуток з 19% до 16%).  
23 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Міністерство доходів і зборів у ході доопрацювання проекту закону про введення з 2014 року податку на багатство вирішило ще більше посилити оподаткування операцій з цінними паперами. З інвестицій буде щорічно стягуватися 3%.
10 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

За даними Державної казначейської служби, з початку цього року з державного бюджету буде витрачено більше 23 мільярдів гривень на обслуговування державного боргу, а ще близько 61 мільярдів гривень  – на його погашення.
13 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Цікаву інформацію оприлюднило Міністерство доходів і зборів.
19 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Ювілейна хресна хода до місця явлення Божої Матері в Іосафатовій долині відбулася на Вінниччині 15 серпня.
16 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Якось непомітно промайнула перша річниця так званого «мовного майдану»

Провал законопроекту про скасування пільг осіб, уповноважених на виконання функцій держави, дуже чітко продемонстрував ціну демагогії народних обранців. 
10 Червня 2013 +Коментар | подобається

  Для підтримання ілюзії “валютної стабільності” влада поповнює резерви НБУ за рахунок валютних кредитів під високі відсотки, за які розплачуватимуться наступні покоління українців.  
24 Травня 2013 +Коментар | подобається

Остання заява віце-прем’єра Юрія Бойка щодо приватизації НАК «Нафтогазу» не може не викликати занепокоєння. Офіційна версія уряду про те, що приватизацію рекомендують західні експерти, і що це вимушений крок у зобов’язаннях перед Енергетичним співтовариством, є не чим іншим, як намаганням влади «загорнути» плани з дерибану енергетичного сектору у європейську «обгортку».

На сьогоднішній день наша держава знаходиться в умовах, близьких до економічного колапсу. Про це свідчать результати досліджень багатьох вітчизняних та міжнародних організацій.
16 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Випадок, що стався минулої неділі у Харкові, в черговий раз довів нехтування українською владою прав людини, які охороняються Європейською конвенцією.
16 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Боротьба за Лісопарк не припиняється. Незважаючи на те, що крапку у питанні будівництва лікарні на території лісу начебто поставили, з юридичної точки зору це питання ще й досі не вирішили. Влада й досі не виділила місце під будівництво клініки.
15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Міністерство інфраструктури подало в Кабмін пропозицію про підвищення акцизного збору на світлі нафтопродукти. Аргументація міністра – пана Володимира Козака – проста.
9 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Останнім часом міжнародний бізнес все частіше заявляє про перспективи згортання своєї діяльності в нашій державі, мотивуючи це тим, що в Україні неможливо працювати.
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Голова вінницької громадської організації «Батьки проти медичної реформи» Людмила Станіславенко звернулася до прем’єр-міністра Миколи Азарова з пропозицією включення її до складу урядової комісії, яка призначена прем’єром для вивчення наслідків медичної реформи.     
29 Березеня 2013 +Коментар | подобається

За двадцять два роки незалежної України влада з десяток раз намагалася перекроїти державу за допомогою адміністративної реформи, частина якої – територіальна реформа.
22 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Останнім часом кілька народних депутатів-вінничан висловилися про те, чи можна голосувати чужими картками. Регіонали Джига і Зарубінський говорять, що можна, депутат-УДАРівець Геннадій Ткачук їм заперечує.

Однією з основних ознак авторитарного режиму є зрощування правлячої партії з державним апаратом.

Кличко подав у суд на спікера парламенту Рибачука. Нардеп з фракції «УДАР» Геннадій Ткачук сказав, що позов партії до голови Верховної Ради України Володимира Рибака – тільки початок з викорінення практики «гри на піаніно» у парламенті.

Безвідповідальність діючої влади проявляється в усьому, що стосується життя переважної більшості українців. Тих, хто ходить щоденно на роботу, чи її шукає. Тих, хто отримує мізерні пенсії, чи очікує на соціальні допомоги.

- Зареєстрований пакет законопроектів, якими встановлюються загальні умови нарахування пенсій для президента, депутатів і вищих чиновників, - повідомив Геннадій Ткачук, виступаючи перед журналістами у Вінниці. - Ми також пропонуємо скасувати численні депутатські пільги - від надання квартири до довічного утримання.

Влада у Вінниці відчайдушно намагається спотворити результати народного волевиявлення.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Весь адміністративнийй ресурс у Вінниці працює на перемогу провладного кансдидата у партії влади
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко у рамках робочого візиту на Вінниччину, з метою підтримки своїх однопартійців, завітав до обласного центру. Він представив кандидата у мажоритарному окрузі №11 Людмилу Станіславенко та решту кандидатів від «УДАРу», як членів єдиної команди, що йде до перемоги на виборах
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

- У Вінниці нашого кандидата знають, це Людмила Станіславенко. На цих виборах буде багато кандидатів-самовисуванців. Більшість з них – представлятимуть владу. Тому раджу вінничанам голосувати за висуванців партій, - сказала Оксана Продан.

Кандидат у нардепи від партії \"УДАР\" Віталія Кличка Оксана Продан у Вінниці сказала, що з мажоритарників треба підтримати кандидатів від УДАРу.

Вінницький УДАР розповів спостерігачам з міжнародних організацій про численні факти порушень під час проведення виборчої кампанії, формування окружних та виборчих комісій та використання адмінресурсу з боку чинної влади проти політичної партії УДАР Віталія Кличка.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Квест під девізом: «Пізнай свій університет» сьогодні, 20 вересня, провели студенти-першокурсники різних спеціальностей Вінницького національного технічного університету.
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Сьогодні очистимо Україну від бруду, у жовтні – змінимо нинішню владу й очистимо від політичного бруду» – під таким девізом пройшла акція політичної партії УДАР Віталія Кличка у містах і селищах Вінницької області.  
27 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Втомившись експериментувати над однією Вінницькою областю, \\\"реформатори\\\" планують запровадження нововведень у медицині і в масштабах усієї Україні.
26 Червня 2012 +Коментар | подобається

Новий Закон, знімаючи формальну недоторканість депутатів, залишає їм недоторканість фактичну.
16 Червня 2012 +Коментар | подобається

Стабільність – це мовою влади. Мовою фактів – це міжнародна ізоляція
15 Червня 2012 +Коментар | подобається

\\\\\\\\\\\\\\\"За два неповних роки нами усіма було закладено міцний фундамент партійної організації і створено потужну, згуртовану команду однодумців, спроможних виконати завдання нашої партії\\\\\\\\\\\\\\\", – цими словами розпочав ІІІ звітно-виборну конференцію Вінницької обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» її голова Ігор Ткачук.
24 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

\"Ми почули, що процеси, які відбуваються в Україні, викликають велику тривогу. Але разом з тим, ми також почули і те, що тема України залишається однією з ключових – Україна важлива\", – заявив Віталій Кличко.
6 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

\"...Підсилення ролі місцевого самоврядування, розвиток в регіонах України демократії та ініціативи відповідає загальносвітовим тенденціям. Саме в областях, містах, районах, селищах і селах зосереджується людський капітал, створюється національне багатство, стверджується сьогодення і визначається майбутнє країни... 
27 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Згідно із даними офіційного Інтернет-порталу Прокуратури Вінницької області, 16 березня цього року в місті Бар Вінницької області був зафіксований факт корупції. Звинуваченою є – голова районного осередку Партії регіонів... 
27 Березеня 2012 +Коментар | подобається

В місті Бар Вінницької області був зафіксований факт корупції. Звинуваченою є голова районної ради, голова районного осередку Партії регіонів.
21 Березеня 2012 +Коментар | подобається

  Певна жодна, пов’язана із політикою тема не мусується останнім часом в українських ЗМІ так, як питання – буде, чи не буде створено об’єднану опозицію до виборів восени 2012 року.  
21 Березеня 2012 +Коментар | подобається