Останні події
Загроза втрати територіальної цілісності України, що ускладнюється економічною кризою, вимагає об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадянського суспільства із налагодженням їх рівноправного діалогу. Такий діалог потребує невідкладного впровадження засад відкритого урядування і забезпечення відповідальності органів державної влади перед суспільством, підзвітності та підконтрольності громадянам. Вирішення цих завдань неможливе без підвищення якості надання адміністративних послуг та впровадження технологій електронного урядування і розвитку електронної демократії.

Україну і досі поглинає хвиля популізму, відволікання уваги і протиставлення одних людей іншим. Спочатку це була релігійна тема, потім мовна, потім протистояння по територіальним ознакам, а сьогодні - хто більше галасує, той і більший патріот.

Завдяки активності депутатської групи партії "УДАР" у Верховній Раді (фракція Блоку Петра Порошенка) з урядового проекту Державного бюджету  вдалося вилучити низку небезпечних для економіки України положень. Про це під час прес-коференції  Вінницької обласної організації партії УДАР, яка проходила сьогодні, 29 грудня, заявив народний депутат України Геннадій Ткачук.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

В Україні, як і у всіх розвинених країнах, основою економіки є великий бізнес, а малий і середній носять допоміжний характер. Так, за підсумками 2013 року обсяг реалізації продукції великих підприємств склав 42,4% від загального обсягу по країні, по середнім підприємствам 41%, і по малим підприємствам 16,6%.
11 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Представники влади останнім часом почали пов'язувати затримку прийняття бюджету із домовленостями із Росією та підписанням або не підписанням Угоди про асоціацію із ЄС.
27 Листопада 2013 +Коментар | подобається

В Україні продовжують невпинно скорочуватись темпи промислового виробництва, будівництва та торгівлі. Як наслідок - українська економіка в другому кварталі нинішнього року скоротилася на 1,3%.
25 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Міністерство доходів і зборів у ході доопрацювання проекту закону про введення з 2014 року податку на багатство вирішило ще більше посилити оподаткування операцій з цінними паперами. З інвестицій буде щорічно стягуватися 3%.
10 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Як відомо, існує ризик, що держбюджет 2014 року не буде виконуватися передусім у частині соціальних виплат.
20 Вересня 2013 +Коментар | подобається

За даними Державної казначейської служби, з початку цього року з державного бюджету буде витрачено більше 23 мільярдів гривень на обслуговування державного боргу, а ще близько 61 мільярдів гривень  – на його погашення.
13 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Цікаву інформацію оприлюднило Міністерство доходів і зборів.
19 Серпня 2013 +Коментар | подобається

  Для підтримання ілюзії “валютної стабільності” влада поповнює резерви НБУ за рахунок валютних кредитів під високі відсотки, за які розплачуватимуться наступні покоління українців.  
24 Травня 2013 +Коментар | подобається

Невтішні дані оприлюднила Державна служба зайнятості – в порівнянні з минулим роком кількість безробітних українців зросла ще на 40 тисяч осіб. 
18 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

На сьогоднішній день наша держава знаходиться в умовах, близьких до економічного колапсу. Про це свідчать результати досліджень багатьох вітчизняних та міжнародних організацій.
16 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Останнім часом міжнародний бізнес все частіше заявляє про перспективи згортання своєї діяльності в нашій державі, мотивуючи це тим, що в Україні неможливо працювати.
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

- Зареєстрований пакет законопроектів, якими встановлюються загальні умови нарахування пенсій для президента, депутатів і вищих чиновників, - повідомив Геннадій Ткачук, виступаючи перед журналістами у Вінниці. - Ми також пропонуємо скасувати численні депутатські пільги - від надання квартири до довічного утримання.

Він третій номер у списку політичної партії \"УДАР\" Віталія Кличка на виборах до Верховної Ради.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

- У Вінниці нашого кандидата знають, це Людмила Станіславенко. На цих виборах буде багато кандидатів-самовисуванців. Більшість з них – представлятимуть владу. Тому раджу вінничанам голосувати за висуванців партій, - сказала Оксана Продан.

Кандидат у нардепи від партії \"УДАР\" Віталія Кличка Оксана Продан у Вінниці сказала, що з мажоритарників треба підтримати кандидатів від УДАРу.