Останні події
Голова громадської організації "Рада Вінниччини" Людмила Станіславенко розповіла про свою волонтерську діяльність, про те, як залишатися жінкою навіть у політиці, а також поділилася секретами успіху.    
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У вінницькому театрі імені Садовського відбувся благодійний вечір «Колискова для майбутнього», головною метою якого було зібрати кошти для дітей сиріт та дітей, що постраждали від військових дій в Україні.
5 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Вчора, 11 лютого, голова  жіночго департаменту Вінницької обласної організації та голова ГО "Рада Вінниччини" Людмила Станіславенко завітала з подарунками до Стрижавського дитячого будинку-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку.
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

\\\\\\\\\\\\\\\"За два неповних роки нами усіма було закладено міцний фундамент партійної організації і створено потужну, згуртовану команду однодумців, спроможних виконати завдання нашої партії\\\\\\\\\\\\\\\", – цими словами розпочав ІІІ звітно-виборну конференцію Вінницької обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» її голова Ігор Ткачук.
24 Квітеня 2012 +Коментар | подобається