Останні події
  На парламентських слуханнях щодо можливості запровадження безвізового режиму з країнами Євросоюзу прозвучала інформація про те, що ніби то ЄС боїться масової міграції біженців і сепаратистів з України.
17 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, кандидат в депутати від «Блоку Петра Порошенка» Геннадій Ткачук поділився своїми думками про парламентські вибори 26 жовтня та майбутні перспективи розвитку України.
24 Жовтня 2014 +Коментар | подобається

Як відомо, державні закупівлі стараннями нинішньої влади практично повністю виведені з-під контролю громадськості. Це сталося у липні 2012 року, і тоді до виводу тендерів з-під дії профільного закону «приклали руки» Партія регіонів, КПУ та Народна партія Литвина.
16 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Втомившись експериментувати над однією Вінницькою областю, \\\"реформатори\\\" планують запровадження нововведень у медицині і в масштабах усієї Україні.
26 Червня 2012 +Коментар | подобається

Згідно із даними офіційного Інтернет-порталу Прокуратури Вінницької області, 16 березня цього року в місті Бар Вінницької області був зафіксований факт корупції. Звинуваченою є – голова районного осередку Партії регіонів... 
27 Березеня 2012 +Коментар | подобається