Останні події
У Вінниці відзначили учасників волонтерського руху. 4 липня пройшов урочистий захід «Коло щирих сердець», під час якого нагородили благодійників, які допомагають українським військовим та анонсували створення єдиного інформаційного простору «Волонтер-Інфо».

Загроза втрати територіальної цілісності України, що ускладнюється економічною кризою, вимагає об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадянського суспільства із налагодженням їх рівноправного діалогу. Такий діалог потребує невідкладного впровадження засад відкритого урядування і забезпечення відповідальності органів державної влади перед суспільством, підзвітності та підконтрольності громадянам. Вирішення цих завдань неможливе без підвищення якості надання адміністративних послуг та впровадження технологій електронного урядування і розвитку електронної демократії.

Майже 80% українців переконані, що на сьогоднішній день рівень корупції або зберігся на минулому рівні, або підвищився. Таку статистику обговорював народний депутат України, член групи «УДАР», яка входить до Парламентської фракції, Геннадій Ткачук в ефірі телепроекту «Позиція».

У ці дні ми вшановуємо величний подвиг українського народу в Другій світовій війні, людські втрати в якій становлять від 8 до 10 мільйонів наших співвітчизників.

Сьогодні, 8 травня, Україна переходить на загальносвітову традицію окремо святкувати День перемоги над нацизмом і шанувати пам'ять жертв Другої світової війни.

Сьогодні, 8 травня, Україна разом із країнами Європи вперше відзначає День пам'яті та примирення і вшановує загиблих у Другій світовій війні та тих, хто боровся зі зброєю в руках на фронті і в тилу, працюючи на спільну перемогу.  А завтра, 9 травня, ми будемо святкувати 70-річчя Перемоги над нацизмом.

Верховна Рада прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо трансферного ціноутворення)"
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який регулює деякі питання соціального захисту громадян. Закон № 259-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації та соціального захисту громадян, які підлягають звільненню з військової служби під час особливого періоду або у зв'язку з оголошенням демобілізації" був ухвалений Верховною Радою 18 березня.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В Україні має пройти очищення судової системи, лакмусовим папірцем має стати покарання тих суддів, які судили учасників Майдану.Про це повідомив народний депутат, член фракції «Блоку Петра Порошенка» і групи «УДАР», вінничанин Геннадій ТкачукВ Україні має пройти очищення судової системи, лакмусовим папірцем має стати покарання тих суддів, які судили учасників Майдану.Про це повідомив народний депутат, член фракції «Блоку Петра Порошенка» і групи «УДАР», вінничанин Геннадій Ткачук  
9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Зараз Україна не сама в цей нелегкий час.  20 квітня розпочнуться довготривалі спільні навчання 290 десантників 173 бригади армії США та 900 бійців бойових підрозділів Національної Гвардії.
3 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності», який сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищить якість надання волонтерської допомоги. Новий закон по суті, легалізує волонтерство, як суспільно-корисну діяльність і сферу підвищеної уваги суспільства до гострих проблем сьогодення.
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В Україні 71% людей вважають, що реформи здійснюються вкрай не результативно. А це говорить про те, що уряд має змінити свою політику. Про це заявив народний депутат України Геннадій Ткачук в ефірі телепрограми «Політрада» на каналі ВДТ.
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат, Геннадій Ткачук 12 серпня 2014 року вніс на розгляд парламенту постанови про відсторонення мера Харкова Геннадія Кернеса з посади та з пропозицією перевиборів міськради.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Голова громадської організації "Рада Вінниччини" Людмила Станіславенко розповіла про свою волонтерську діяльність, про те, як залишатися жінкою навіть у політиці, а також поділилася секретами успіху.    
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Верховна Рада на минулому тижні прийняла низку вирішальних законів. Один з них Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів і медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій».  
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Українській розвідці дозволили проникати в міжнародні групи та організації, які діють проти України.      
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Вже 14 країн ратифікували асоціацію України з ЄС. А 16 березня сталася дуже важлива подія. Європейський Союз і Україна узгодили оновлений Порядок денний асоціації в рамках проведеного засідання Ради асоціації Україна - ЄС. Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Дорогі жінки! Від імені Вінницької обласної організації партії УДАР щиро вітаю Вас з наступаючим Міжнародним жіночим днем - зі святом 8 Березня! - See more at: http://ilikenews.com/article/igor-tkachuk-dorogi-zhinki-shchiro-vitayu-z-nastupayuchim-svyatom-8-bereznya#sthash.sPLPoCXM.dpuf
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У вінницькому театрі імені Садовського відбувся благодійний вечір «Колискова для майбутнього», головною метою якого було зібрати кошти для дітей сиріт та дітей, що постраждали від військових дій в Україні.
5 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Лідер жіночого департаменту Вінницької обласної організації політичної партії «УДАР», голова ГО «Рада Вінниччини»  Людмила Станіславенко вчора, 19 лютого, на круглому столі підтримала ініціативу спілки громадських організацій Вінниччини «Відкрите суспільство» про створення в облараді міжфракційного об’єднання «Рівні можливості».
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Першочерговим завданням української влади та кожного громадянина нашої країни є зупинити війну, вважає Людмила Станіславенко 2014 рік виявився найдраматичнішим роком останніх десятиліть.  Це був рік, який залишив багато запитань без відповідей. У ньому було багато людського горя і сліз. В очах людей оселилася тривога за життя своїх рідних і своєї країни. 
19 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Вчора, 18 лютого, Рада національної безпеки і оборони схвалила звернення України до ООН і Євросоюзу про введення миротворців на територію країни. А Президент України Петро Порошенко закликав канцлера Німеччини Ангелу Меркель, президента Франції Франсуа Олланда і президента Росії Володимира Путіна терміново розглянути введення миротворців на Донбас. Це рішення прокоментував народний депутат України Геннадій Ткачук.
19 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Вчора, 11 лютого, голова  жіночго департаменту Вінницької обласної організації та голова ГО "Рада Вінниччини" Людмила Станіславенко завітала з подарунками до Стрижавського дитячого будинку-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку.
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Верховна Рада ухвалила постанову про направлення до Конституційного суду для отримання висновків законопроект, який передбачає скасування депутатської недоторканності та обмеження її у суддів.

У Вінниці перебував міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі. Споглядаючи за цією подією у ЗМІ, розмовляючи з лікарями, зробила кілька висновків. Дозволю собі їх висловити. 

Завданнями депутатської групи «Вінниччина», яка діє у Верховній Раді,  є  відстоювання у парламенті  інтересів регіону . Мова йде і про обласний бюджет,  і про освітню галузь, і про медичну,  транспортну та інші сфери. Про це заявив народний депутат України Геннадій Ткачук в ефірі телепрограми «Трибуна» на каналі ВДТ.

Україну і досі поглинає хвиля популізму, відволікання уваги і протиставлення одних людей іншим. Спочатку це була релігійна тема, потім мовна, потім протистояння по територіальним ознакам, а сьогодні - хто більше галасує, той і більший патріот.

З метою налагодження ефективного діалогу та співпраці з громадянами, у Вінниці працює громадська приймальня народного депутата України Геннадія Ткачука. Нагадуємо, що потрапити на прийом можна, як і раніше, щоденно з 10 до 17 години, крім вихідних та святкових днів. Перерва – з 13 до 14 години. Адреса приймальні: вул.Свердлова, 189. Тел. приймальні: (0432) 53-61-08. e-mail: vinklichko@gmail.com

Мирною ходою вінничани висловили свій багатотисячний протест проявам сепаратизму у місті. Про це сьогодні, 8 грудня, на брифінгу заявив народний депутат України Геннадій Ткачук. За словами політика, безлади під ОДА були спланованою акцією для підриву устрою держави.

За сприянням голови жіночого депртаменту Вінницької обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" та голови ГО «Рада Вінниччини» Людмили Станіславенко 2 грудня, в експоцентр Вінницької торгово-промислової палати стартувала  благодійна акція «Вінницька толока. Допомога кожного - шлях до перемоги».

У Тиврівському районі місцева влада безкоштовно надала родинам 38 учасників АТО, які подали заяви, безкоштовно надала по три складометри дров, - пише газета Маяк. Однак потрібно сплатити ПДВ, а заплатити ці гроші може собі дозволити не кожна родина.
17 Листопада 2014 +Коментар | подобається

У переддень Всесвітнього Дня боротьби з цукровим діабетом хочеться відзначити, що для нaшої крaїни проблeмa тeндeнцiї росту даного зaхворювaння є вкрaй aктуaльною. Вiд цього нeдугу нe зaстрaховaнa жоднa людинa. Ця хвороба лaмaє мiльйони доль, a тeмпи її поширeння нeзмiнно прискорюються.
12 Листопада 2014 +Коментар | подобається

В Україні, як і у всіх розвинених країнах, основою економіки є великий бізнес, а малий і середній носять допоміжний характер. Так, за підсумками 2013 року обсяг реалізації продукції великих підприємств склав 42,4% від загального обсягу по країні, по середнім підприємствам 41%, і по малим підприємствам 16,6%.
11 Листопада 2014 +Коментар | подобається

У Вінниці стартувала «овочева» акція, метою якої є допомога бійцям, що воюють на Сході України.  Солдатам на лінії фронту дуже бракує смачного українського борщу! Тому, наслідуючи приклад дніпропетровських волонтерок, подібну акцію вирішили започаткувати і у Вінниці.
5 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Сьогодні, 28 жовтня, ми відзначаємо пам’ятну дату – 70 річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників.   У цей день, перш за все, хочеться привітати ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною.
28 Жовтня 2014 +Коментар | подобається

Стосовно нещодавно прийнятого Верховною Радою України Закону про особливий статус для окремих районів Донецької та Луганської областей, а також про амністію учасників проросійських акцій розгорнулася полеміка в ефірі програми «Сьогодні про головне» на каналі ТВі.
18 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Санкції Заходу стосовно Росії не дають бажаного ефекту, оскільки Росія на них не реагує. Про це заявив народний депутат України від партії «УДАР» Геннадій Ткачук в ефірі програми «Година Че» на «Еспресо TV».
15 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Майже 70 років по тому, як закінчилася Друга світова війна, але пам’ять про події Другої світової війни не лише не згасає з роками, а, навпаки, стає дедалі конфліктнішою і болючішою. Друга світова війна все ще триває у нашій пам'яті, яка не знає ні миру, ні спокою, і ця пам'ять досі роз'єднує українців. (function (w, d) { w.CpaTextConfig = {"id":1224,"modules":["link"],"phrase_link_target":"_self","phrase_min_distance":100,"popup_type":"vertical_red"}; var js, id = "cpatext-script", ref = d.getElementsByTagName('script')[0]; var proto = d.location.protocol === "https:" ? "https:" : "http:"; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement('script'); js.id = id; js.async = true; js.charset = 'utf-8'; js.src = proto + '//api.cpatext.ru/js/cpatext.js?r' + (new Date).getDate(); ref.parentNode.insertBefore(js, ref); }(window, document));

Нерішучі і неузгоджені дії Української Центральної Ради призвели до того, що в кульмінаційний момент 29 січня 1918 року в бою під Крутами, де вирішувалася доля Києва, довелося розраховувати лише на багнети 420 студентів, гімназистів та юнкерів, більшість яких загинула в нерівному протистоянні з чотирьохтисячною більшовицькою армією Муравйова.
12 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні наша партія заявила, що зриваючи підписання угоди про асоціацію з ЄС, Янукович дарма розраховує, що це поліпшить відносини із Росією і підвищить його шанси на переобрання президентом.
11 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Народними депутатами від партії «УДАР» на розгляд парламенту було внесено законопроект «Про свободу мирних зібрань».
31 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 22 Закону "Про Державний бюджет України на 2013 рік" щодо реструктуризації факти
29 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

За даними Державної казначейської служби, з початку цього року з державного бюджету буде витрачено більше 23 мільярдів гривень на обслуговування державного боргу, а ще близько 61 мільярдів гривень  – на його погашення.
13 Вересня 2013 +Коментар | подобається

День народження нашої держави – це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за її державність.
23 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Цікаву інформацію оприлюднило Міністерство доходів і зборів.
19 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Ювілейна хресна хода до місця явлення Божої Матері в Іосафатовій долині відбулася на Вінниччині 15 серпня.
16 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Як відомо, державні закупівлі стараннями нинішньої влади практично повністю виведені з-під контролю громадськості. Це сталося у липні 2012 року, і тоді до виводу тендерів з-під дії профільного закону «приклали руки» Партія регіонів, КПУ та Народна партія Литвина.
16 Серпня 2013 +Коментар | подобається

  Для підтримання ілюзії “валютної стабільності” влада поповнює резерви НБУ за рахунок валютних кредитів під високі відсотки, за які розплачуватимуться наступні покоління українців.  
24 Травня 2013 +Коментар | подобається

  З підписанням поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі відбудеться не лише економічна, торгівельна, а й інвестиційна революція у відносинах між Європейським Союзом та Україною.
23 Травня 2013 +Коментар | подобається

На сьогоднішній день наша держава знаходиться в умовах, близьких до економічного колапсу. Про це свідчать результати досліджень багатьох вітчизняних та міжнародних організацій.
16 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Міністерство інфраструктури подало в Кабмін пропозицію про підвищення акцизного збору на світлі нафтопродукти. Аргументація міністра – пана Володимира Козака – проста.
9 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Останнім часом міжнародний бізнес все частіше заявляє про перспективи згортання своєї діяльності в нашій державі, мотивуючи це тим, що в Україні неможливо працювати.
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Це питання очевидне для політиків та людей, що розуміються на складнощах політики. Прості ж люди, наші виборці дивуються: навіщо це потрібно…
22 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Геннадій Ткачук говорить, що це засідання з самого початкунамагалися зірвати.

- Зареєстрований пакет законопроектів, якими встановлюються загальні умови нарахування пенсій для президента, депутатів і вищих чиновників, - повідомив Геннадій Ткачук, виступаючи перед журналістами у Вінниці. - Ми також пропонуємо скасувати численні депутатські пільги - від надання квартири до довічного утримання.

Влада у Вінниці відчайдушно намагається спотворити результати народного волевиявлення.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Весь адміністративнийй ресурс у Вінниці працює на перемогу провладного кансдидата у партії влади
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

- У Вінниці нашого кандидата знають, це Людмила Станіславенко. На цих виборах буде багато кандидатів-самовисуванців. Більшість з них – представлятимуть владу. Тому раджу вінничанам голосувати за висуванців партій, - сказала Оксана Продан.

Єдиний кандидат від партії «УДАР» Людмила Станіславенко запрошує вінничан прийти у четвер, 4 жовтня, о 18.00 на площу Стуса (перед «Книжкою») на зустріч з Віталієм Кличком

Лідер політичної партії УДАР Віталій Кличко у четвер, 4 жовтня, відвідає Вінницьку область.

Сьогодні 06.08.2012 року у Вінницькому обласному виборчому штабі пройшла прес-конференція щодо роз‘ясненням позиції партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» по ключовим моментам передвиборчої кампанії.

Втомившись експериментувати над однією Вінницькою областю, \\\"реформатори\\\" планують запровадження нововведень у медицині і в масштабах усієї Україні.
26 Червня 2012 +Коментар | подобається

Новий Закон, знімаючи формальну недоторканість депутатів, залишає їм недоторканість фактичну.
16 Червня 2012 +Коментар | подобається

Стабільність – це мовою влади. Мовою фактів – це міжнародна ізоляція
15 Червня 2012 +Коментар | подобається

«Розвиток дитячої творчості, підтримка здібних юнаків та дівчат має бути одним з основних показників дієвості депутатської роботи», – такими словами голова Вінницької обласної організації «УДАРу» Віталія Кличка Ігор Ткачук прокоментував допомогу, надану в організації ХХ обласного дитячо-юнацького естрадного конкурсу «Музична парасолька».

\\\\\\\\\\\\\\\"За два неповних роки нами усіма було закладено міцний фундамент партійної організації і створено потужну, згуртовану команду однодумців, спроможних виконати завдання нашої партії\\\\\\\\\\\\\\\", – цими словами розпочав ІІІ звітно-виборну конференцію Вінницької обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» її голова Ігор Ткачук.
24 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Згідно із даними офіційного Інтернет-порталу Прокуратури Вінницької області, 16 березня цього року в місті Бар Вінницької області був зафіксований факт корупції. Звинуваченою є – голова районного осередку Партії регіонів... 
27 Березеня 2012 +Коментар | подобається

В місті Бар Вінницької області був зафіксований факт корупції. Звинуваченою є голова районної ради, голова районного осередку Партії регіонів.
21 Березеня 2012 +Коментар | подобається